!!!!!!!!!! Łybacka !!!!!!!!!!!!

Weście udział a Ankiecie. Ja oczywiście jestem na nie bo skuruciła nam urlopy :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Odpowiedzi: 20

Bogu dzięki zmiana tematu z Łybackiej na babcię na pasach... ulga, duźa ulga. Ale babcie zdecydowanie wolę na szczycie stromych schodów... :lol:
Stilgar
Dodano
03.10.2003 01:19:26
Ale jak ktoś przejdzie na Jerozolimskich to czarna plama nie zostanie :)
Lezio111
Dodano
23.09.2003 15:23:04
SLAY3R:

Wzrosnie śmiertelność wśród pieszych :), ale w sumie to i dobrze, mniej rent i emerytur będzie trzeba wypłacić. (wiadomo babcia z laską nie przejdze na czerwonym świetle na druga stronę w całości).


I to sie nie zgodze.Ja mialem przypadki gdzie babcia z laska przechodzila na czerwonym jak gdyby nigdy nic.A wszyscy kierowcy na hamulec w tym ja.I to nie tylko babcia tak przechodzi.
theboss78
Dodano
23.09.2003 11:40:03
MarcinX:
Na sygnalizatorach będzie skrzyneczka z napistm " Wrzuć monetę" :lol:


Wzrosnie śmiertelność wśród pieszych :), ale w sumie to i dobrze, mniej rent i emerytur będzie trzeba wypłacić. (wiadomo babcia z laską nie przejdze na czerwonym świetle na druga stronę w całości).

Co było we francji, akurat byłem na miejscu to znam sprawę z autopsji :) kilka tysięcy ludzi umarło od upałów, większość to byli ludzie w podeszłym wieku. Jaka oszczędność :) dla państwa :)
SLAY3R
Dodano
23.09.2003 03:12:23
SLAY3R:
Pewnie słuchają, bo takie pomysły jak opłaty za przejazd mostami to moźe powstać tylko i wyłącznie po słuchaniu Ich 3 lub radia matwarz :)



Tu się troche ze Slay3r'em nie zgodze.
W Dani część mostów jest płatna.
Ale jak na polskie warunki to zaj..... przegięcie.
Zaczekajmy ,zobaczymy czy kiedyś nie będziemy płacić za przejścia dla pieszych :D :D
Na sygnalizatorach będzie skrzyneczka z napistm " Wrzuć monetę" :lol:
MarcinX
Dodano
23.09.2003 03:05:30
Pewnie słuchają, bo takie pomysły jak opłaty za przejazd mostami to moźe powstać tylko i wyłącznie po słuchaniu Ich 3 lub radia matwarz :)
SLAY3R
Dodano
23.09.2003 02:57:27
aligator:



Ich Troje

na przykład


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Kurcze ale myśl mnie naszła!!!
Moźe nasz cały rząd właśnie tego słucha??? Co wy na to???
A moźe Łybacka na wokalistkę? :D
kwladarz
Dodano
23.09.2003 02:50:21
The_judge:
Lepiej weź głęboki oddech i posłuchaj sobie muzyki relaksacyjnej :)





Ich Troje

na przykład


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
aligator
Dodano
23.09.2003 02:23:12
kwladarz:

Eeee, to tyle bo się jeszcze zdenerwuję i będzie :? .


nie, nie ... tego byśmy nie chcieli. Lepiej weź głęboki oddech i posłuchaj sobie muzyki relaksacyjnej :)
The_judge
Dodano
23.09.2003 02:15:48
aligator:
kwladarz:
miałem okazję posłuchać jej na źywo....

To trzeba było się wychylić z tłumu i jajem ją, jajem. Odwagi zabrakło :?: :)

A tak wogóle, to jakaś konstruktywna dyskusja się tu zawiąźe, czy tylko qurwami będziecie ludzi obrzucać... :?: :evil:


Witam!
Ale jak tu moźna konstruktywnie dyskutować jak pomysły minister czy teź moźe całego ministerstwa są z sufitu. Sześciolatki do szkoły, wakacje krótsze, podatek od uczelni, mniej pieniędzy na wszystko...
Pytali wtedy ludzie z samorządu studenckiego i co z tym, co z tamtym, a co w zamian... Odpowiedź zawsze była jedna – pracujemy nad tym, będzie lepiej, było gorzej... Zawsze to samo ględzenie. Całemu temu rządowi to jedynie na kasie zaleźy. Jaki szum teraz źe parlamentarzyści europejscy (polscy oczywiście)dostaną "tylko 20000 złotych"!!! Przecieź w Niemczech mają więcej!!! I to ma być rząd??? Przecieź minister to w tłumaczeniu jak dobrze pamiętam sługa – sługa całego narodu, a tu takie brednie z kaźdej strony. Nie ma co gadać... Wybierasz się na studia doktoranckie – fajnie, ale składek ZUSowskich ci nikt nie pokryje. Czy to jest normalne??? Przecieź bez naukowców nie ma postępu i technicznego i intelektualnego!!! A co robią nasi młodzi doktoranci? Obrona i do Simensa, Bosha, Alstroma, HP itd. itp... Byle dalej na zachód od naszego porypanego kraju, bo tam cenią wykształcenie, a u nas MINISTERSTWO leje na to. Teraz moźna olać sprawę, ale co za 10., 20 lat??? Ci co rządzą juź się nachapali i jeszcze nagrabią, ale reszta ludzi zginie z głodu chyba...
Eeee, to tyle bo się jeszcze zdenerwuję i będzie :? .
kwladarz
Dodano
23.09.2003 02:11:39
kwladarz:
miałem okazję posłuchać jej na źywo....

To trzeba było się wychylić z tłumu i jajem ją, jajem. Odwagi zabrakło :?: :)

A tak wogóle, to jakaś konstruktywna dyskusja się tu zawiąźe, czy tylko qurwami będziecie ludzi obrzucać... :?: :evil:
aligator
Dodano
21.09.2003 12:39:17
widziałem i myśle ze jej nikt by nie ........
pbartek
Dodano
21.09.2003 11:51:28
pbartek:
..i tez dziewica Łybadzka jest dla mnie zerem


Dziewica???? Widziałeś ją kiedyś??? Ona wygląda jak k...y co stoją przy przelotówkach po dwudziestu latach pracy... A bredzi jeszcze bardziej – miałem okazję posłuchać jej na źywo....
kwladarz
Dodano
20.09.2003 17:10:42
W.Axl Rose:
Mariusz.Stargard:
Popieram brtx !!!!


To moźe zakaszecie rękawki i weźmiecie się mądre głowy do roboty bo napisać źe wszystko jest popierdo...e to kaźdy ".?." potrafi. Tylko chęci aby coś zmienić brakuje. Ale w gadce to kaźdy jest mocarny... :wink: :P :P


Hehe, no wiesz... zapraszam Cie do zmierzenia sie z biurokracja w np. ZUS–ie. Naprawde slodko.
Pozniej mozesz mowic ze cos trzeba zmienic. MOWIC – jak sam napsales – to kazdy potrafi. A Ty co zrobiles by ten kraj nie byl az tak "popier..."??
Polska to kraj kolesi... o to mi chodzilo.
brtx
Dodano
20.09.2003 12:03:44
e jak ma cos zmieniac tak typiara, to niech przedluzy te wakacje :idea: (heh marzenia:()
gen
Dodano
19.09.2003 22:21:20
moj kolega tez mial w tym roku mature i uczył się całe dnie ale teraz ma luzy bo oblał polaka ni i jest rok wtł z nauką.
pbartek
Dodano
11.09.2003 22:54:27
uwiesz mi, nie chiał byś!
Anonymous
Dodano
11.09.2003 22:32:49
Masz fajnie Kuba tez bym tak chciał.
pbartek
Dodano
11.09.2003 22:20:01
Słyszeliście coiś, źe dziś w całej Polsce miały być protesty??

Osobiście ten pomysł w krutszymi wakacjami strasznie mi się podoba. Będe miał więcej wolnego w czacie roku szkolnego, a potem i tak matura, ide na studia, wiec koncze rok i tak o wiele wczesniej. :–)
Anonymous
Dodano
11.09.2003 22:16:01
Zgadzam się z W.Axl Rose :!: Ja chodze juź do LO i sprawa wakacji jest mi jak najbardziej waźna. Fakt, nie przepadam za p. Łybacką, ale to nie znaczy, źe mam ją wyzywać od ..., itd. Trzeba się z nia przemeczyc jeszcze te parę miesiecy...
Pawek
Dodano
11.09.2003 01:37:26
pbartek
Dodano:
03.09.2003 01:29:54
Komentarzy:
20
Strona 1 / 3