ludzie pomóźcie proszę

Mam wielką proźbę,zainstalowałem sobie xp profesionala u mnie na komputerze i poszło bez trudnośći instalowałem go na win 98 NA JEDNEJ PARTYCJI.u kolegi win xp nie moze sie nałozyc na 98,wszystko idzie dobrze do momentu restartu komputera,potem albo wyskakuje komunikat wcisnij F6 DLA POSZUKIWANIA STEROWNIKÓW POTEM F2 ABY UZYSKAC odzyskiwanie systemu jezeli nie wcisne tych klawiszy to pojawia sie czarny ekran z migającym kursorem i nic sie nie dzieje.probowałem go zainstalowac na osobnej sformatowanej partycji jest tak samo.po uruchomieniu kompa wyskakuje windows 98 i instalator systemu xp.czy ktos moze mi napisac jak usunac instalatora xp tak zeby windows 98 uruchamiał sie automatycznie a nie poprzem zmiane kursorami,lub napisac mi jak nałozyc windows xp na win 98 na jednej partycji.jest tu tyle mądrych głow moze mi ktos pomoze i kolega bedzie wreszcie mial windowsa xp

Odpowiedzi: 2

zastosuj komedy z opci konsoli xp ka dostepne przy instalacji (aby prystapic do naprawy wcisnij r)

potrzebne komendy to fixboot (lub bootfix nie pamietam) i bootcfg
przy ich pomocy ustawisz system ktury ma sie odpalac domyslnie
zbor
Dodano
08.06.2002 17:00:57
zastosuj komedy z opci konsoli xp ka dostepne przy instalacji (aby prystapic do naprawy wcisnij r)

potrzebne komendy to fixboot (lub bootfix nie pamietam) i bootcfg
przy ich pomocy ustawisz system ktury ma sie odpalac domyslnie
zbor
Dodano
08.06.2002 17:00:37
marek
Dodano:
08.04.2002 15:54:38
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1