Longhorn na dvd

Mam problemik mam longhorna na dvd i chce go na normalne cd przerobic alke jak??Są jakieś programy

Odpowiedzi: 20

Pyton_000:
Moźe zamknąć ten dział na jakiś czas, dopuki nie wyjdzie normany longhorn do uźytku publicznego ??


Jestem za. Kaźdy post ltóry jest tutaj pisany jest na tematy nielegalne więc po co ten dział istnieje? Uwaźam źe powinno sie go zamknąć do czasu ąź wyjdzie oficjalne wersja longhorna.
Pozdrawiam
Damian
Damianos
Dodano
22.02.2005 12:38:49
Ok. Wypowiem się ostatni raz. Kradniesz ? OK rób to dalej. Pamiętaj jednak, źe nikt nie udzieli ci pomocy na rzeczy kradzione. To tak jakbys poszedł na policje i powiedział "Przepraszam Panie Policjancie. Czy pomoze mi pan uruchomić ten kradziony samochód ?? Bo pomagał mi kolega a ja niestety nie wiem jak to zrobić"
Tak samo jest i tutaj. Prosisz o pomoc w czymś co jest "legalne" inaczej.
Kaźdy kto jest "legalny" radzi sobie sam. Skoro wiesz jak załatwić sobie coś takiego, to powinieneś wiedzieć jak to wykoźystać, wyrucjomic itp. Jak nie to niebierz sie za cos czego nie potrafisz, bo i tak nikt ci nie pomoźe.

Koniec. EL Nino moźe zamkniesz ten temat bo to bezcelowe.
PS1. Moźe zamknąć ten dział na jakiś czas, dopuki nie wyjdzie normany longhorn do uźytku publicznego ??
Pyton_000
Dodano
17.02.2005 08:40:20
Prosil, prosil i wyprosil :mrgreen: .
EL NINO
Dodano
17.02.2005 00:17:54
co to ma być groźba??hahaha co zablokujesz mnie zablokuj a zmienie sobie nick:) zamkniesz temat to zamknij zablokuj ip to sobie zmienie dupny admin ciekawe czy taki mądrala z ciebie jak niesiedzisz przed komputerem??
Krzysiek_84
Dodano
17.02.2005 00:11:21
Wiecej nie bede sie powtarzal – http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?p=180367#180367
EL NINO
Dodano
17.02.2005 00:07:11
Strasznie wygadany człowiek z ciebie
Krzysiek_84
Dodano
17.02.2005 00:00:32
Krzysiek_84:
blablabla
http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?p=180353#180353
EL NINO
Dodano
16.02.2005 23:59:40
a co tam jak wy sze posty walicie to co ja niebede gorszy:) i jestem za panem S.W.E.T. bo piszecie serio głupoty z tym piractwem.Regulamin regulaminem ale bez przesady ludzie kazdy z was ma pirata w domu i niech mi nikt tutaj niewypisuje jakichs pierdół źe niema.Wy na byle czym umiecie sobie posta nabić.A ten tam co niby niewpadniesz boźe w jakim ty kraju źyjesz jak w polsce ktoś wpadnie na tym źe ma jakiegoś pirata w domu to mi kaktus na głowie wyrośnie ( niemówie oczywiscie o kimś kto masowo na większą skale robi kopie) Normalnie śmieszne to jest to co wy wypisujecie.I bardzo chetnie bym kupował te orginały jakby były w normalnych cenach.Wy sie w du..ych amerykanów bawicie juź musiałem se sklnąć tylko niepomyśleliście o tym źe tam gra koszyuje z 10 dolarów ( a co to dlaniech?? dziecko tyle na lody dostaje) i mi tutaj niewypisujecie źe dlawas 150 zł to jest tak o sobie wydać moźe dla mniejedno z was to tak własnie jest ale dla wiekszości urzytkowników komputerów to jest bardzo duźo pieniędzy.A zresztą szkoda pisania i słów.Tak tylko zapytam to po co wam internet ?? do siedzenia na forum??to macie fajne hobby (bez urazy dla tych którzy sie zajmują i mądrze pomagają na tym forum) poniewaź jak najbardziej jest to bardzo dobra rzecz ale tylko wtedy gdy uźytkownicy sa normalni.
Krzysiek_84
Dodano
16.02.2005 23:55:27
S.W.E.T.:
Co wy z tym "Piractwu mówimy NIE" ? ludzie kiedy wy sie obudzicie ? źyjecie w polsce tu piractwo jest powszechne jak dziury w drogach. Czyli jest było i zawsze będzie.

PS: nawet ten co wypisuje te farmazony "Piractwu mówimy NIE" napewno sam piraci, a więc no more comments.

Pozdrawiam


To czy pirace, czy nie to juź moja osobista sprawa. Nawet jesli to nie pokazuje się z tym. W razie kontroli to nie ja wpadne tylko takie typy co się chwalą "A ja mam Longhorna na DVD..."

Tak więc jak juź kolega wyźej nadmienił, jak nie masz nic do powiedzenia w temacie to sie nie wypowiadaj.
Pyton_000
Dodano
16.02.2005 17:29:57
Po pierwsze nie flooduj chlopie – masz przycisk Zmien. Nie bedziesz sie stosowal, z przyjemnoscia usune to Twoje "nic".
Po drugie, po to tutaj kozakiem zostalem, zeby prostowac takich zlodziei.
Po trzecie, jesli nie masz (a widze ze nie masz) nic do powiedzenia w tym temacie, nawet nie bierz sie za naciskanie przycisku "Odpowiedz". Takie bzdety jak powyzej leca w kosmos.
EL NINO
Dodano
16.02.2005 02:39:24
Ale wiem przepraszam na codzien jestes marnym szaraczkiem to tutaj przynajmniej dali Ci władze i starasz sie pokazać kim Ty to nie jesteś :)
S.W.E.T.
Dodano
16.02.2005 02:18:50
Tak właśnie po to !!! bravo za spostrzegawczość !!! a czytasz to np Ty. I w związku z moim post–em teraz będziesz wypisywał jakieś filozofie i mówił jaki Ty to mądry nie jesteś i wygadywał o regulaminie :) ciekawo czy na codzień teź taki dobry obywatel jesteś kozaku :)
S.W.E.T.
Dodano
16.02.2005 02:16:42
Rejestrowales sie kolego tylko po to, zeby takie pierdoły pisac ? Kogo to obchodzi co sadzisz o piractwie ? Racz przeczytac regulamin forum a nastepnie zechciej sie do niego stosowac.
EL NINO
Dodano
16.02.2005 01:43:00
Co wy z tym "Piractwu mówimy NIE" ? ludzie kiedy wy sie obudzicie ? źyjecie w polsce tu piractwo jest powszechne jak dziury w drogach. Czyli jest było i zawsze będzie.

PS: nawet ten co wypisuje te farmazony "Piractwu mówimy NIE" napewno sam piraci, a więc no more comments.

Pozdrawiam
S.W.E.T.
Dodano
16.02.2005 01:25:02
Wiesz co ? To źe ktoś ma Longhorna nielegalnego to juz jego sprawa. Kolejna sprawa nie udziela się supportu dla aplikacji których nie ma. Po trzecie nikt ci nie udzieli supportu jeśli cos ukradłeś. Tak więc Piractwu mówimy NIE.
Pyton_000
Dodano
15.02.2005 17:42:10
Pyton_000:
A więc tak:
– Musisz sobie zorganizować bardzo dobrej jakości cyrkiel (>200zł)
– Płyte CD
– Nagrywarkę CD–RW(100–70–100)
– Czyste płyty (1 nie wystarczy)

1' Łapiesz za cyrkiel i płytke czystą. Dokładnie 1,33 mm o 4 pierścienia wew. rysujesz napisz "Longhorn–Alpha4700–DVD–TO–CD" o wielkości 4pt
2' Jak dobrze zrobiłeś to wkładasz do owej nagrywarki płytę DVD z Win a na to spreparowaną płytę. Potem śrubokrętem zwierasz zworki 1i5. Nagrywarka powinna się odpalić w trybie piracenia i wypalić poprawnie płyty.

To jest przykład odpowiedzi temat /o wszystkim i niczym/po to jest te forum źeby sobie pomagać ale czy takie wypowiedzi wnoszą co kolwiek pytającemu :lol: :lol: :lol: :lol:
misiu36
Dodano
15.02.2005 14:31:14
Spróbuj najprościej jak sie da. Skopiuj pliki w "IMAGE" na dysk. A potem wypal na cd (nie przypuszczam źe zajmują więcej niź 700MB, bo niby dlaczego:|). Koniec...jeśli się nie da no to nie wiem:) :wink:
adik154
Dodano
24.01.2005 21:49:19
haha widze źe nabijanie postów głupotami w modzie
Krzysiek_84
Dodano
24.01.2005 21:44:05
Pyton_000:

Potem śrubokrętem zwierasz zworki 1i5


Przepraszam, ale pomyliłeś sie PYTON_000... to nie są
zworki 1i5 lecz zworki 2i5. Gdybyś zwarł zworki 1i5
to najprawdopodobniej ta czysta płyta cd zwiększyłaby swoją pojemność
i nie zmieściłaby się w pokoju tegoź delikenta :!:
powtazrzam zworki 2i5 :) :) :)
adik154
Dodano
24.01.2005 18:28:41
A więc tak:
– Musisz sobie zorganizować bardzo dobrej jakości cyrkiel (>200zł)
– Płyte CD
– Nagrywarkę CD–RW(100–70–100)
– Czyste płyty (1 nie wystarczy)

1' Łapiesz za cyrkiel i płytke czystą. Dokładnie 1,33 mm o 4 pierścienia wew. rysujesz napisz "Longhorn–Alpha4700–DVD–TO–CD" o wielkości 4pt
2' Jak dobrze zrobiłeś to wkładasz do owej nagrywarki płytę DVD z Win a na to spreparowaną płytę. Potem śrubokrętem zwierasz zworki 1i5. Nagrywarka powinna się odpalić w trybie piracenia i wypalić poprawnie płyty.
Pyton_000
Dodano
16.01.2005 13:25:33
Krzysiek_84
Dodano:
28.12.2004 13:19:16
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2