longhorn 5048– błagam pomocy !!!!!!

witam
mam taki problem , mianowicie za lgh 5048 zainstalowałem sobie program madotate po to źeby zrobić efekt 3D, ale program działał pod xp, natomiast po zmianie w rejestrze z powodu tego programu, komp mi sie uruchamia tak , włączam kompa i wybieram lgh potem włącza się , pisze źe startuje po czym komp sie spowrotem sam restaruje, w trybie awaryjnym tak samo :[ co moge zrobić zeby przywrócic lgh do normalnego funkcjonowana :], próbowałem teź ostatnią znana konfigurację ale to teź nic nie p[omogło :]

Odpowiedzi: 7

andi18:
Rebe:
andi18 – a nie mówiłeś juź papa w kwestiach swego stosunku do tego forum?


...
niewiem o co ci chodzilo...
Krotka Ty masz pamiec kolego – ledwie pare dni i nie pamietasz jak to chciales odbywac stosunki z tym forum –> http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php?p=199841#199841
EL NINO
Dodano
08.05.2005 22:23:26
andi18:
Demik:
Ktory oficjalnie jeszcze nie wyszedl :idea:


oficjalnie to sa wersje alphy i pre bety, ale skoro jest taki dzial jak longhorn więc zgłaszam problem ...


Oczywiście ,źe ślusznie czynisz. Przecieź gdy jakiś progrma nie działa w jakimś systemie operacyjnym to pierwsza rzecz , kórą się robi to się szuka łaty do .....systemu.
Nie bede rozwaźał kwestii legalnosci LH w Twoim uźytkowaniu, bo zdanie na ten temat mam wyrobione, moźe jednak dotrą do Ciebie 2 rzeczy:
1. wersje testowe systemów operacyjnych róźnią się funkcjonalnością od wersji finalnych.
2. programy działające w jednym systemie niem uszą działać w innym. więcej programy przeznaczone dla konkretnego buildu mają prawo nie działać z inną wersją tego samego OS–a – przykłądy choćby z wejście SP2 dla XP związane, albo bezpośrednio z produktami MS:
PowerToys przeznaczony dla róznych wersji systemów sam w óznych wersjach, bootvis dla czystego XP i odrębny dla uzbrojonego w SP.

Po co ja o tym piszę ?
Tak sobie, dla czystego sportu i by z wprawy w wykazywaniu alogiczności "fachowców' nie wyjść.
Rebe
Dodano
08.05.2005 21:07:16
Demik:
Ktory oficjalnie jeszcze nie wyszedl :idea:


oficjalnie to sa wersje alphy i pre bety, ale skoro jest taki dzial jak longhorn więc zgłaszam problem ...
Andrew Golota
Dodano
08.05.2005 20:57:55
Ktory oficjalnie jeszcze nie wyszedl :idea:
Demik
Dodano
08.05.2005 19:59:59
Rebe:
andi18 – a nie mówiłeś juź papa w kwestiach swego stosunku do tego forum?


...
niewiem o co ci chodzilo, ale ja bardzo szanuje to forum i niezamierzam z niego odchodzić gdyź uwazam źe jest jednym z lepszych :]

Po drugie skoro miałem problem to napisałem na forum – po to jest dzial longhorn źeby pisać wszystkie źeczy związane z tym systemem :[]
Andrew Golota
Dodano
08.05.2005 19:07:15
andi18 – a nie mówiłeś juź papa w kwestiach swego stosunku do tego forum?
Czy tak trudno zrozumieć, źe programy emulujące efekty są przeznaczone dla konkresengo OS–a?
Czy moźe to teź przekracza zdolność percepcji zaawansowanego "betatestera", który wykupił "specjalną licencję MSDN", która jakoś na dziś nie obejmuje Longhorna?
Rebe
Dodano
08.05.2005 13:49:37
hahahha :P:P:P:P jeszczev nie ma oficjalnej wersjii wiec figa z makiem :P:P::P
sdcom
Dodano
08.05.2005 13:34:29
Andrew Golota
Dodano:
08.05.2005 13:14:44
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1