Lokalizacja kont użytkowników

Witam. Na wstępie chciałem napisać iż problem mnie bezpośrednio dotyka na Windows 7 aczkolwiek z tego co zauważyłem u mojego kolegi na Viscie wygląda to identycznie. Nie jestem pewien też co do działu w którym umieściłem post, jeżeli błędnie proszę moderatora o przeniesienie go w stosowne miejsce (problem to połączenie sieci, zabezpieczeń i ogólnego użytku) Ale konkretnie: Jakiś czas temu za pomocą dwóch AP połączyliśmy dwie domowe prywatne sieci lokalne. Jak to z reguły bywa sieć wykorzystujemy do udostępniania między sobą a innymi różnego typu treści. I teraz przechodząc do Udostępnianie lub Zabezpieczenia możemy dodawać konta użytkowników, a później nadawać im odpowiednie prawa. Robimy Dodaj a potem Lokalizacje i... w tym właśnie problem. Jedyną dostępną lokalizacją jest komputer przy którym się w danej chwili znajduję. Zastanawiam się czy jest możliwe aby pojawiły się tam inne komputery z sieci a co za tym idzie abym mógł dodać konto z komputera kolegi i nadawać uprawnienia bez konieczności zakładania na lokalnym komputerze indywidualnie konta każdej osobie (póki co tak to rozwiązaliśmy). Tak mi teraz przyszło do głowy czy ta funkcja nie jest dostępna jest tylko dla komputerów w domenie? Trochę to zakręciłem ale mam nadzieję, że znawcy tematu zrozumieją o co mi chodzi, w przeciwnym wypadku mogę przygotować zrzut ekranu w celu uzmysłowienia mojego problemu. Z góry dziękuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam!

Odpowiedzi: 0

frenchman
Dodano:
29.03.2010 03:26:04
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0