Logowanie

Przepraszam uprzejmnie jeśli mnie cuś ominęło, ale spytać chciałbym czy to standard źe mimo postawienia ptaszka :wink: przy "zaloguj przy kaźdej wizycie" jestem wylogowywany po jakimśtam czasie nicnierobienia na forum, czy teź po ponownym wejściu na stronkę? W międzyczasie tempów źadnych nie usuwałem, a to mi juź razy kilka takie cuś się zdarzyło.
Pozdrawiam

Odpowiedzi: 4

u mnie teź nie działa ... wszystkie inne (ok 5–6) phpBB fora działają, a to nie :?

edited: ps. dodam, źe zalogowanie uźywając SPACJI (przeskakując TAB'em na przycisk ZALOGOUJ i naciśnięcie SPACJI) jest niemoźliwe ... podaje błąd zalogowania
SHADOW–XIII
Dodano
14.06.2004 02:13:19
No to kurna jakaś kaszana... Jak to nie działa, to nie mam pojęcia co zadziała... :roll:

Jak juź pisałem, teź kiedyś to przechodziłem. Przeczyściłem to i owo... I wróciło do normy 8)
Pawek
Dodano
12.06.2004 23:25:49
No właśnie Pawełku to u mnie nie działa. Myślałem, źe się coś w ustawieniach na forum zmieniło bo ciastka wyczyściłem i dalej to samo.
Senks za odpowiedź :)
Gagman
Dodano
12.06.2004 22:21:52
Odpowiednia profilaktyka ciasteczkowa "załatwi" sprawę. Teź tak kiedyś miałem, źe albo mnie nie logowało, albo tak po prostu wylogowywało. Przeczyszczenie 'cookiesów' zawsze pomagało. Kokretnie usunięcie cisteczka Forumowego...
Pawek
Dodano
12.06.2004 22:15:18
Gagman
Dodano:
12.06.2004 22:07:28
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1