LOGOWANIE

Mam problemik nad którym mysle źe czytający ten list nie będzie miał większego problemu. A mianowicie problem tkwi w tym źe nie mogę zalogować się do "uźytkownika" będącego administratorem komputera. Mam źe tak powiem komputer podzielony na 4 części. KOMP1, KOMP2, ADMIN i GOŚĆ. Tylko komputer ADMIN ma moźliwość instalowania nowych uźytkowników, programów itp.. itd.. I to właśnie do tej osoby nie mogę się zalogować. Pisze źe hasło jest niepoprawne a wiem źe JEST POPRAWNE!! Jak wcześniej miałem taki problem to wykryłem źe muszę się zalogować do kogoś innego a potem wybrać opcję przełącz uźytkownika i dopiero mogłem się zalogować do kompa ADMIN. Teraz tak nie mogę zrobić!! Co się dzieje?? Proszę o jak najszybszą pomoc!!

Odpowiedzi: 4

BRDURY
JEDNO Z TWOICH KONT MA UPRAWNIENIA ADMINISTRACYJNE HOCIAZ NIE JEST KONTEM ADMINISTRATORA (ALE MASZ JEGO UPRAWNIENIA). KONTO ADMINISTRATORA ZOBACZYSZ PO URUCHOMIENIU SYSTEMU W TRYBIE AWARYJNYM (WCISNIETY F8 PRZY LADOWANIU SYSTEMU)
TRZEBA BYLO SKORZYSTAC Z OPCJI ZAPOBIEGAJ ZAPOMNIENIU HASLA W PANELU STEROWANIA W W KONTACH UŻYTKOWNIKÓW
zbor
Dodano
29.01.2002 20:44:15
dziwnie ci sie dzieje a jak go instalowales na czysto ?
ale moze pomyliles haslo :(
Anonymous
Dodano
25.01.2002 21:38:35
Najlepszym wyjściem jest ponowna instalacja XP:(((
Anonymous
Dodano
25.01.2002 21:14:14
haslo admina to te ktore podajesz podczas instalacji chyba ze je zmieniles
Anonymous
Dodano
11.01.2002 23:39:42
Anonymous
Dodano:
11.01.2002 16:59:35
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1