Lockerz

Witam. Zapewne slyszeliscie lub nie o Lockerz.com Mianowicie dziala to w ten sposob ze.... Zacznijmy od tego że członkostwo nie wiąże się z jakimikolwiek kosztami więc ryzyko jest ZEROWE. Członkiem serwisu można zostać przez zaproszenie ze strony osoby, która już do niego należy (w tym przypadku jestem to ja). Wiarygodność serwisu potwierdza fakt, iż jest finansowany przez Liberty Media, jedną z największych firm medialnych w USA. Szefem Executive Officer Lockerz jest Kathy Savitt, były zarządca w Amazon.com i American Eagle Outfitters. Punkty (PTZ) możemy zbierać na różne sposoby: -za samo zalogowanie się na stronę dostajemy codziennie 2 PTZ -każdego dnia otrzymujemy pytanie (Dailes) za które możemy dostać od 2 do 10 PTZ -za zapraszanie do serwisu otrzymamy 2 PTZ -różne eventy, jak minigry, odsłuchiwanie muzyki, oglądanie filmików etc. Nasze nagromadzone punkty możemy wymieniać na nagrody na bardzo wielu pułapach punktowych. Dla przykładu podam kilka: 40 PTZ -> pen drive 100 PTZ -> oryginalna gra na PC/PS3/XBOX360 200 PTZ -> PSP 300 PTZ -> iPod 8 GB Nano 625 PTZ -> PS3 Game System Slim- 120GB 850 PTZ -> Snowboard Burton Rejestracja jest prosta, lecz można się tylko zarejestrować gdy dostanie się zaproszenie na maila od gotowego już użytkownika strony. Chcesz zacząć zarabiać siedząc w domu? Pisz na GG://6240505 i podaj adres swojego maila, a ja wyśle ci zaproszenie. Maile dochodzą w różnym czasie, wiec jeśli nie doszedł do ciebie po dłuższym czasie napisz ponownie a odświeżę zaproszenie. Macie jakieś pytania? Piszcie

Odpowiedzi: 0

typ
Dodano:
12.11.2009 03:09:49
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0