LoadSTRINGW w bibliotece hccutils.DLL

Witam, mam mały problem... Mianowicie nie robiłem nic nadzwyczajnego i zaczął pojawiać mi się przy starcie systemu komunikat: "Nie znaleziono punktu wejścia procedury LoadSTRINGW w bibliotece hccutils.DLL". Miałem Avasta, ale myślałem, że coś przepuścił i zainstalowałem Nortona 360 30 dni. Zero poprawy. Combofix też nic nie dał... System Win7 Pro (Oryginalny), aktualizowany, niedawno instalowany. Proszę o pomoc [-o< -- Sory za ewentualne niedociągnięcia w tworzeniu tematu, ale to mój pierwszy post na forum 8-[ .

Odpowiedzi: 1

[quote=anczek123]Witam, mam mały problem... Mianowicie nie robiłem nic nadzwyczajnego i zaczął pojawiać mi się przy starcie systemu komunikat: "Nie znaleziono punktu wejścia procedury LoadSTRINGW w bibliotece hccutils.DLL". Miałem Avasta, ale myślałem, że coś przepuścił i zainstalowałem Nortona 360 30 dni. Zero poprawy. Combofix też nic nie dał... System Win7 Pro (Oryginalny), aktualizowany, niedawno instalowany. Proszę o pomoc [-o< -- Sory za ewentualne niedociągnięcia w tworzeniu tematu, ale to mój pierwszy post na forum 8-[ .[/quote] Hej mozesz zobaczyc ten program i moze uda sie naprawic twoja biblioteke dll ;) http://windowstechies.com/support/specific-dll/?t=1&k=hccutils.dll&m=b&u=&c=16586922390
galax28
Dodano
24.01.2013 11:57:26
  • anczek123 25.01.2013 17:48:11

    galax28: [code]Hej mozesz zobaczyc ten program i moze uda sie naprawic twoja biblioteke dll ;) http://windowstechies.com/support/specific-dll/?t=1&k=hccutils.dll&m=b&u=&c=16586922390[/code] Sprawdzałem ten programik, ale w ver. 3.0.0 bo do aktualnej nie mogłem znaleźć key'a, a płacić 29$ z groszami to mi się nie kalkuluje... Efekt był taki, że błąd pozostał a dodatkowo pojawiły się nowe... mi. z adapterem bluetooth i kamerką... Niestety z braku czasu musiałem zaprzestać zabawy w dr. House'a i przeinstalowałem system... Lecz teraz już na wszelki wypadek zrobiłem obrazek partycji z systemem... Dzięki za próbę pomocy i Pozdro!

anczek123
Dodano:
23.01.2013 23:53:43
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1