LiveBox

witam!
jestem zainteresowany ta oferta i chcialbym miec caly "pakiet" jaki proponuja tz. telefon,tv,i neta wifi z moim laptopem.obecnie posiadam neostrade 256...na stronie tepsy niebardzo moge polapac sie w cenniku.
moje pytanie brzmi :ile kosztuje caly LiveBox?

update:
i ile kosztuje przejscie ze standartowej neostrady na live box?

Odpowiedzi: 20

Doktor X:
nie tarktuj tego jako nauki lecz subtelna sugestie.podejzewam ze nie masz lat 5 i kulture osobista masz ukierunkowana w jakis tam sposob.
Mokrego Dyngusa zycze Ci gusioo!

Trafnie zauwaźyłeś – pewnych rzeczy tolerował nie będę czy to w internecie czy w normalnym źyciu..

Wzajemnie Ci źyczę – choć ja za stary jestem na bieganie z wiadrem.
Anonymous
Dodano
17.04.2006 15:59:04
gusioo napisal :
Nie ucz mnie, proszę, kultury – od tego są inni, Tobie nic do tego.


nie tarktuj tego jako nauki lecz subtelna sugestie.podejzewam ze nie masz lat 5 i kulture osobista masz ukierunkowana w jakis tam sposob.
Mokrego Dyngusa zycze Ci gusioo!
Doktor X
Dodano
17.04.2006 14:01:25
Apropos Liveboxa... ponoć wkrótce, jeśli ktoś ma łącze conajmniej 512 kbps i LiveBoxa to będzie mógł odpłatnie oglądać telewizję cyfrową i wypoźyczać filmy poprzez jakiśtam specjalny dekoder.
Peter_l
Dodano
17.04.2006 13:59:58
Apropos Liveboxa... ponoć wkrótce, jeśli ktoś ma łącze conajmniej 512 kbps i LiveBoxa to będzie mógł odpłatnie oglądać telewizję cyfrową i wypoźyczać filmy poprzez jakiśtam specjalny dekoder.
Peter_l
Dodano
17.04.2006 13:59:58
Doktor X:
fakt faktem,i bez obrazy goosio ale naprawde przygladajac sie twoim postom to siejesz zamieszanie oporowe,chamstwa nie szczedzisz i co bardziej nie ogarnietym cisniesz po gaciach zdrowo

Rozumię piąte przez dziesiąte. Moźe dlatego, źe nie jestem ziomalem, ale wiedz jedno: bycie leniem jest gorsze niź bycie chamem
Doktor X:
nie powiem,czasem tez pomozesz i to ci sie chwali ...

Dziękuję łaskawco, źe swoim autorytetem poparłeś moją wiedzę. To teź Ci się chwali.
Życzę Ci, abyś i Ty komuś pomógł.
Doktor X:
ale odrobina kultury oraz skruchy z twojej strony wielu osobom ulatwila by korzystanie z tego w/g mnie najlepszego forum komputerowego jakie obecnie posiadamy.

Nie ucz mnie, proszę, kultury – od tego są inni, Tobie nic do tego.
Anonymous
Dodano
17.04.2006 10:52:32
Kuba:
Doktor X, a ty podobno leniwy jesteś... ;–)


ta.leniuszek ze mnie straszny.czasem to az sie dziwe ze komputer chce mi sie wlaczyc... :wink:
Doktor X
Dodano
17.04.2006 09:08:13
kolega przeszedł na opcje liveboxa dopłacając miesiecznie po 10zł do rachunku.
WaGonik
Dodano
17.04.2006 00:31:31
Doktor X, a ty podobno leniwy jesteś... ;–)
Kuba
Dodano
17.04.2006 00:13:08
fakt faktem,i bez obrazy goosio ale naprawde przygladajac sie twoim postom to siejesz zamieszanie oporowe,chamstwa nie szczedzisz i co bardziej nie ogarnietym cisniesz po gaciach zdrowo.nie powiem,czasem tez pomozesz i to ci sie chwali ... ale odrobina kultury oraz skruchy z twojej strony wielu osobom ulatwila by korzystanie z tego w/g mnie najlepszego forum komputerowego jakie obecnie posiadamy.
Doktor X
Dodano
16.04.2006 23:12:45
no jasne, ze jestem trollem... takim jak ty ;–)

(co do NET: nie pisze bo się poprostu na tym nie znam. Pewnego dnia wstałem z łóźka, a kod CXP spadł mi sam z nieba :–))
Kuba
Dodano
16.04.2006 21:33:58
Kuba:
"nie karmić trolla" ;–)

No i dobrze .. w końcy pomyślałeś.

To moze wytęrz się bardzij i pomyś po co tą dyskusję wywołałeś ?
Definicja trolla mówi:
Troll rozpoczyna dyskusję przede wszystkim po to, aby wywołać zamieszanie, wyładować w niej swoje negatywne emocje, oraz aby poczuć się waźnym i zauwaźonym. Rzadziej spotykanym powodem jest chęć popisania się elokwencją i sztuką erystyki.


pogrubiłem Ci.

BTW pewnie zauwaźył, źe kilka problemów potrafię rozwiązać ? Dlaczego nic nie piszesz np. w NET ? Tyle kursów napłodziłeś .. więc racz nie kwestionować mojej wiedzy.. Tobie jeszcze daleko do niej.

UPDATE:
Zapraszam na PW – jesli chcesz mi udowadniać, źem głupi jest.

UPDATE2:
Ludzi to reklamy odstraszają, a nie ja.
Anonymous
Dodano
16.04.2006 21:30:08
yyy, ten fragment co znalazłem juź ci zacytowałem, przewiń sobie stronę do góry (mówiłem o chamstwie w twoim wieśniackim wydaniu, nie o chęcie prowadzenia dyskusji). Co do neostrady, nigdy nie twierdziałem, źe takową posiadasz. A co do wypisywania głupot: obiecuje, źe juź kończe. Od dziś trzymam się zasady "nie karmić trolla" ;–)
Kuba
Dodano
16.04.2006 21:26:43
Kuba:
Właśnie czytałem strone na którą trafiłem z linku z twojego podpisu. Znalazłem coś o tobie: ;–)

* pisanie wielu bezsensownych wypowiedzi w krotkim czasie
* "olewanie" uwag innych, nieliczenie sie z czyims zdaniem
* agresywne odpowiedzi na zwrócenie uwagi

Jak dobrze poszukasz to jeszcze znajdziesz ...
Problem jest taki, źe nie mam neostrady.

BTW to jak znalazłeś juź odpowiedni fragment ?

Jeśli nie to skończ wypisywać głupoty.

EOT bo znowy będziecie płakać, źe ze mnie taki penis jest i kaźdego się czepiam.
Anonymous
Dodano
16.04.2006 21:23:59
Właśnie czytałem strone na którą trafiłem z linku z twojego podpisu. Znalazłem coś o tobie: ;–)

* pisanie wielu bezsensownych wypowiedzi w krotkim czasie
* "olewanie" uwag innych, nieliczenie sie z czyims zdaniem
* agresywne odpowiedzi na zwrócenie uwagi
Kuba
Dodano
16.04.2006 21:20:46
Kuba:
Zachowujesz się jakbyś wszystkie rozumy pozjadał.

Nie ma ?
Anonymous
Dodano
16.04.2006 21:19:13
bo samemu trudno wejść na stronę TP lub kliknąć w banner, który na forum się pojawia.
Moźe Ci jeszcze przeczytać i za Ciebie zrozumieć ?

Zachowujesz się jakbyś wszystkie rozumy pozjadał.
Kuba
Dodano
16.04.2006 21:17:51
Kuba:
Gusioo, a moźe kolega chciał porozmawiać o tym, spytać czy ktoś to ma itd. Skończ z tym chamstwem i zarozumialstwem, bo ludzi z forum wystraszysz.

Wskaź, proszę, odpowiedni fragment gdzie dyskusje chce prowadzić..
Anonymous
Dodano
16.04.2006 21:14:33
Gusioo, a moźe kolega chciał porozmawiać o tym, spytać czy ktoś to ma itd. Skończ z tym chamstwem i zarozumialstwem, bo ludzi z forum wystraszysz.
Kuba
Dodano
16.04.2006 21:12:31
Doktor X:
ale w lenistwie moim czy innych kolegow znajdziesz rowiez pozytywna strone...dzieki naszemu lenistwu mozesz sobie nie do konca modrymi komentarzami i uwagami nabijac kolejne posty.
pozdrawiam i dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz oraz ocene mojej osoby po analizie pytania o livebox.

Proszę uprzejmie.. Freud ze mnie źaden, ale posta zawsze lubię nabić.

Ty zaś czekasz, aź ktoś poda Ci na tacy.. bo samemu trudno wejść na stronę TP lub kliknąć w banner, który na forum się pojawia.
Moźe Ci jeszcze przeczytać i za Ciebie zrozumieć ?

P.S: Znowu sobie posta nabiłem..
Anonymous
Dodano
16.04.2006 12:56:41
ale w lenistwie moim czy innych kolegow znajdziesz rowiez pozytywna strone...dzieki naszemu lenistwu mozesz sobie nie do konca modrymi komentarzami i uwagami nabijac kolejne posty.
pozdrawiam i dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz oraz ocene mojej osoby po analizie pytania o livebox.
Doktor X
Dodano
16.04.2006 12:48:32
Doktor X
Dodano:
15.04.2006 22:39:54
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2