Livebox TP i mielenie dyskiem

Od kilku dni neo mam podłączone po liveboxie przez sieciówkę. Typowe ustawienia i stery z płytki. Wszystko zainstalowało się bez najmniejszego problemu, śmiga jak należy ale od momentu przejścia na liveboxa bezustannie i szaleńczo mieli mi cały czas dyskiem. Cóż to może być i co ma wspólnego jedno z drugim. Dysk sataII, firewall eset ss, ustawienia liveboxa typowe - nic nie zmieniałem, wstępne ładowanie do pamięci wyłączone

Odpowiedzi: 2

przy podlaczeniu przez sieciowke do routera(jakim jest Livebox) nie trzeba nic instalowac, raczej nie powinno miec to nic wspolnego z mieleniem dysku, a jak ma, to pewnie cos nie tak z sieciowka albo protokolami
nocoment
Dodano
18.07.2008 17:03:15
  • gusioo 18.07.2008 18:46:06

    [quote=nocoment]przy podlaczeniu przez sieciowke do routera(jakim jest Livebox) nie trzeba nic instalowac, raczej nie powinno miec to nic wspolnego z mieleniem dysku, [b]a jak ma, to pewnie cos nie tak z sieciowka albo protokolami[/b][/quote] Możesz przybliżyć tą rewelację - znaczy w jaki sposób protokoły (wszystkie? TCP, a może IP? UDP?) wpływają na pracę dysku? Ściągnij Process Explorera i zobacz jaki proces tak mieli dyskiem.

A indeksowanie ?
Rebe
Dodano
15.05.2008 14:04:56
xymox
Dodano:
15.05.2008 13:55:45
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1