LiveBox - Problemy

A ja nie wiem co jest z moim liveboxem. Dzisiaj caly dzien spedzilem na jego uruchomienie i nic. Wpierw robilem na laptopie z vista. Probowalem instalowac i laczyc przez wifi , potem ethernet i nic. Wszystko ladnie sie instalowalo , polaczenie znakomite ale brak dostepu do internetu a w przypadku jego laczenia probowalo laczyc tak dlugo az sie czas konczyl. Potem probowalem na stacjonarnym poprzez usb i to samo dokladnie to samo. Co moze z nim byc nie tak? Nie jestem nowicjuszem w tym temacie bo mam neo 6 mb skonfigurowane na starym modemie sagema zeby mi hulalo po 750 kb/s ale z tym sobie jakos poradzic caly dzien nie moglem wiec na prawde nie wiem co moze byc? Ktos poradzi?

Odpowiedzi: 1

skoro jak piszesz jesteś na tyle zaawansowany, to zapewne robisz jakiś "czeski błąd". Najczęściej jest to instalacja przy podłączonym aparacie telefonicznym [mimo splittera jest to nieprawidowość], albo nie zastosowanie w ogóle splittera między gniazdkiem telefonicznym a modemem skoro użytkownik nie zamierza np. korzystać z telefonu.
Endrju
Dodano
04.12.2007 10:52:04
bikerleszno
Dodano:
04.12.2007 05:24:45
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1