Livebox Adapter WiFi -> moc, specyfikacja....

Chciałbym zapytać o specyfikacje adaptera USB WiFi w Liveboxie. Postanowiłem połączyć 3 komputery w domu za pomocą sieci bezprzewodowej. Nie mam zamiaru zaopatrywać się tym razem w Tpsie gdyż zależ mi na czasie. Zamierzam dokupić 2 adaptery WiFi USB. Chciałbym tylko poznać charakterystykę tego urządzonka aby klucz był kompatybilny z modemem. Czy adapter o min. takich parametrach będzie działał? - 54 (Mbps) - 802.11g IEEE 802.11g, USB 2.0 Szyfrowanie 64-/128-bitowy algorytm WEP oraz na Windows XP z SP1 WPA inaczej http://sferis.pl/sklep/asus-wl167g-karta-wireless-80211g-54mbps-tryb-p-13672.html

Odpowiedzi: 1

a na dołączonej płytce nie ma stosownego pdf-a? Poza tym ten Livebox to takie dziwne ustrojstwo, co współpracuje z innymi urzadzeniami jak chce i kiedy chce [vide korzystanie jednocześnie z łącz kablowych i wireless]. Najlepszym rozwiązaniem jest wzięcie 1 szt. adaptera Wi-Fi na paragon z opcją zwrotu w razie niekompatybilności. Ja bynajmniej znalazłem taki zaprzyjaźniony sklep w moim mieście i czasami korzystam z takiej opcji.
Endrju
Dodano
29.11.2007 09:00:36
szymbura
Dodano:
28.11.2007 10:19:32
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1