Litości !!- część 2 ;D

mam pewien problem z gra Vietcong:> otoz gram w nia od daaaaaaawna, zaczynalem na kompie athlon xp 2000, 512 ramu i gf2 64 mb i gra chodzila bez zarzutu, niedawno przerzucilem sie na athlona 3000, 2 gb ramu, i gf 7600 gt 256 mb i tez chodzi bez zarzutu PROBLEM TKWI WIEC W TYM :D u dziewczyny stoi komp: celeron 2400, 1 gb ramu i gf 6600 128 mb i GRA SIE TNIE, wrecz jest niegrywalna..:(((( zainstalowalem najnowsze stery do grafy, plyty glownej, directax z czerwca 07 i dupa, probowalem na xp pro i na millenium, gra sie tnie tak samo ( na najnizszych detalach czy na najwyzszych , nie ma roznicy i tak sie tnie tak samo :) jezeli ktos odpowie " to graj u siebie" to powiem od razu ze chce pograc po LANie :D dla porownania powiem ze Medal of honor chodzi plynnie nie wiem co robic...gra powinna smigac i dzialac sprawnie jak polski rzad ;D a nie dziala.... ( czyli tez jak polski rząd ) - mysle ze to moze byc jakas wersja gry beta sejmowa RP :D a tak na powaznie to prosze o odpowiedz :) w czym moze tkwic problem?

Odpowiedzi: 2

Jeżeli jest taka możliwość to zminimalizuj grę do paska wtedy jak się "muli" i w menedżerze urządzeń zobacz czy jakiś proces zużywa więcej mocy CPU niż sama gra.
AndrewSpec
Dodano
20.06.2007 14:22:35
dzieki za odpowiedz ;D wymyslilem juz ze chodzi o zapore systemu win z sp2 gra na win pro z sp2 dzialala plynnie do czasu jak wlaczylem po lan i wyskoczyl alert zapory: odblokuj czy blokuj dalej po zaznaczeniu opcji " odblokuj" vc zaczelo mulic ;/ zainstalowalem win xp sp1 gdzie nie ma zapory i narazie dziala ale jeszcze nie instalowalem sieci z kolei skoro w xp jest wina zapory to dlaczego gra sie ciela na win millenium? ;/ sterowniki mam najnowsze..ale probowalemtez na starszych.. ma ktos jakis pomysl na to?
Pan_Kakenholz
Dodano
13.06.2007 20:34:58
Pan_Kakenholz
Dodano:
13.06.2007 15:43:15
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1