lista folderów udostępnionych dla danego usera

No właśnie czy istnieje moźliwość jakiegoś wyświetlenia do jakich katalogów ma dostęp user? np. Tak jak w Novellu (klikam na kolesia i pisze ten, ten i ten. Moge mu cos dodać i coś odjąć). W win2003 server wiem tylko, źe mogę to zrobić "od drugiej strony" tzn. źe klikam sobie dany folder i patrze kto ma do niego dostęp. Czyźby polityka grup była tak silnie forsowana przez Microsoft?

Odpowiedzi: 4

pewne informacje udostepnia rowniez polecenie
net session
pokazuje otware pliki przez danych userow
mozna je odlaczyc z przelacznikiem /delete
Szymon Grabiński
Dodano
14.07.2004 11:58:57
No właśnie, niestety chodziło mi o dochodzenie od strony uźytkownika (jakie on ma foldery udostępnione) nawet gdy nie uźywa on źadnych plików. Z tego co jednak znalazłem po dłuźszym buszowaniu w i–necie stwierdzam, źe nie da się tego zrobić i naleźy kombinować grupami, a szkoda, bo przecieź mogli to bez problemu umieścić w produkcie.
Midas
Dodano
14.07.2004 11:16:10
gusioo:
Sprawdź polecenie net file, lub net share


panie gusioo, nastepnym razem radze solidniej doczytac literature, a dopiero potem wprowadzac ludzi w blad :)

Interesujace nas w tym poscie rzeczy mozna znalezc w Moj komputer–>Zarzadzaj–>Foldery udostepnione.

No moze nie do konca jest to dochodzenie po uzytkowniku, bo mozna sprawdzi jaki plik kto otworzyl. Jesli dobrze skonfigurujesz uzytkownikow to bez problemow potrzebne informacje zdobedzie w galezi Udzialy.
Szymon Grabiński
Dodano
12.07.2004 16:12:39
Sprawdź polecenie net file, lub net share
Anonymous
Dodano
12.07.2004 13:36:16
Midas
Dodano:
12.07.2004 12:45:10
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1