Lineage II Interlude

Oficjalnie powiedziano, że na końcówce miesiąca będzie aktualizacja servera z L2 C5 do Interlude... Pod Vistą próbowałem uruchomić Interlude, ale dzieje się coś dziwnego. Włączyłem Interlude i pokazało mi się, że już ładuje grę i... po 2h włączonej gry nie pokazała się gra tylko ciągle "ładowało..." Czy ktoś wie jak to naprawić ?? I do administracji forum: proszę nie usuwać tego tematu, ponieważ już napisałem kiedyś taki temat, lecz został usunięty

Odpowiedzi: 3

Interlude dziala bez problemu z vista (bynajmniej ja takowych nie zauwazylem) c4 tesh raczej nie stwarza problemow (tzn. dziala kiedy uruchomisz jako admin sproboj tak z interlude moze zadziala )
Stadol
Dodano
14.08.2007 13:30:16
Interlude dziala bez problemu z vista (bynajmniej ja takowych nie zauwazylem) c4 tesh raczej nie stwarza problemow (tzn. dziala kiedy uruchomisz jako admin sproboj tak z interlude moze zadziala )
Stadol
Dodano
14.08.2007 13:30:06
[quote=waXus]I do administracji forum: proszę nie usuwać tego tematu, ponieważ już napisałem kiedyś taki temat, lecz został usunięty[/quote] Może nie usunięty tyle co raczej... przeniesiony ;-)
Anathema
Dodano
06.08.2007 15:02:35
waXus
Dodano:
06.08.2007 13:05:58
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1