lightscribe w XP

Hejka. Bardzo proszę o jakieś wskazówki. Kupiłem nagrywarkę SH-S202J Samsunga z funkcją lightscribe. Cały problem w tym, że ściągnąłem wszystko co możliwe i potrzebne. Program i Nero wykazują taką funkcję ale nie widzą napędu. System go widzi i normalnie działa tj. nagrywa. Już nie mam pomysłów. Programy są ze strony lightscribe. Firmware do nagrywarki także ściągąłem i echo! Nie mam pojęcia co się dzieje. Z góry dziękuje. A-ha nie mam sterów z płytki z nagrywarki i Nero także nie mam płytki.

Odpowiedzi: 2

Mam zainstalowane to już. Nagrywarkę i Nero mam z trzeciej ręki bez sterów. Spróbuje wszystko odinstalować. Jedno mnie zastanawia dlaczego Nero w zakładce lightscribe i programik lightscribe nie widzi napędu? A Everest nie odznaczył takiej funkcji w nagrywarce? Wszystko na nowo zainstalowałem. Nic nie dało#-o
bezio67
Dodano
05.05.2008 19:53:25
Firmware do nagrywarki? :O?? A czy było znią przedtem coś nie tak?? Nie miałeś nera dołączonego do nagrywarki? w xp trzebabyło zainstalować to http://www.lightscribe.com/downloadsection/Windows/index.aspx?id=810 ale nie wiem jak w viscie. Spróbuj odinstalowąć nero, nagrywarkę jak i stary napęd który miałeś. I zainstalować wszystko na nowo.
Small Mike
Dodano
05.05.2008 19:34:34
bezio67
Dodano:
05.05.2008 19:13:21
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1