licencja na 60-dniowy trial

Jak dokupić licencję, żeby móc używać legalnie wersję MSOffice2007 ściągniętą ze stron microsoftu po upłynięciu 60 dni ? mik.

Odpowiedzi: 3

A sprawdzaliście w praktyce to, co piszecie? Ja sprawdzałem i powiem jeno, że Wasze teorie są... jedynie teoretyczne, bo w praktyce nie obejdzie się bez reinstalki. To nie jest kwestia wpisania nowego klucza produktu. Triale nie pokrywają się z finalkami. PS. Powyższe moje stanowiska można datować na parę miesięcy wstecz, ale wątpię, by się coś do tego czasu zmieniło.
Ad@$
Dodano
27.07.2008 23:07:05
nie musi być box , możesz kupić OEM i możesz dokupić tylko sam klucz do takiej samej wersji jaki był trial
pow3r_shell
Dodano
25.07.2008 17:28:14
[quote=mi.]Jak dokupić licencję, żeby móc używać legalnie wersję MSOffice2007 ściągniętą ze stron microsoftu po upłynięciu 60 dni ? mik.[/quote] Jaka to wersja pakietu? Ogólnie sprawa wygląda tak - kupuje się wersję BOX i wpisuje klucz produktu w wersji 60-dniowej. Szkopuł polega na tym, żeby zakupić wersję taką samą jak ta zainstalowana.
ChrisGud
Dodano
08.07.2008 23:58:51
  • kefear 21.08.2008 10:38:32

    [quote=ChrisGud][quote=mi.]Jak dokupić licencję, żeby móc używać legalnie wersję MSOffice2007 ściągniętą ze stron microsoftu po upłynięciu 60 dni ? mik.[/quote] Jaka to wersja pakietu? Ogólnie sprawa wygląda tak - kupuje się wersję BOX i wpisuje klucz produktu w wersji 60-dniowej. Szkopuł polega na tym, żeby zakupić wersję taką samą jak ta zainstalowana.[/quote] Właśnie chciałem o to zapytać.Miałem wersję trial PL. Zakupiłem MS Office 2007 eng. i zainstalowałem w systemie. Po instalacji okazało się, że program jest w polskiej wersji językowej. Czy jest to legalne ? Jeżeli nie to czy istnieje opcja zmiany języka interfejsu czy trzeba reinstalować cały software ? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

mi.
Dodano:
24.06.2008 12:11:01
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1