LH4074 – problem z instalacja

Wiec instalka pod XPkiem idzie OK, przychodzi czas na restart systemu, restartuje sie. Po restarcie pokazuje sie pasek postepu z "Windows Preinstallation Environment", stacje dyskietek poczyta i nic sie nie dzieje, czekalem z 1,5h...u kumpla z p4 2ghz pasek postepu idzie bez problemu, u mnie stoi i nic sie nie dzieje...wie ktos o co chodzi?

mam athlona 2200+, 512 RAMU

Odpowiedzi: 6

mhm thx za pomoc, brzmi sensownie, moze po zdjeciu partycji i LH pojdzie :)
lh
Dodano
10.09.2004 17:00:39
Metoda skuteczna to zdjęcie partycji i załoźenie ich od nowa – wygląda bowiem na to, źe system/instalator widzi na dysku błedy – czy je sobie uroił, czy są tam rzeczywiście to inna sprawa.
Do tego przy samym LH moźe być i tak, źe system usiłuje jakis element sprźetowy dopasować , a źe nie umie i jest "za głupi" na tym etapie rozwoju, by o tym "powiedzieć" to się zatrzymuje bez dania głosu.
Rebe
Dodano
10.09.2004 16:54:16
hm w sumie to masz racje, ale dzieje sie ostatnio dziwna rzecz (moze to byc przyczyna nieinstalowania sie longhorna)...gdy probuje instlnac xp plytka bootuje sie w dosie i kiedy ma sie zaczac instalowac wiesza sie tak samo jak longhorn...dziwna sprawa bo od ostatniego formatu wystapilo cos takiego,a zawsze instalowalem z tej plyty bez problemu. Dopiero po paru restartach wszedl do instalki XPeka (plyta nie byla porysowana czy cos, bo sprawdzalem z drugiej i dzialo sie to samo)...dziwne...to samo probowalem z LH czyli kilka/nascie razy restart ale caly czas sie wiesza...
lh
Dodano
10.09.2004 16:31:42
Dorujmy sobie alfy, niedoóbki itp. – zwóć uwagę na to np. co sam napisałeś – róźnicę w platformach. Nie byłby to pierwszy raz gdy optymalizacja i to nie tylko tak wczesnych wersji jest pod jedną z nich.
Do tego moźe odjść jakiś "zapętlony" obszar na dysku. moźliwości jest wiele – szczeólnie – jednak o alfach będzie – przy tak wczesnych wersjach czegoś co OS–em dopiero ma kiedyś być.
Rebe
Dodano
10.09.2004 15:53:50
ehehehehe...."Jeźeli pomogłem to się cieszę."

Nie no przydalaby sie jakas solucja do tego problemu ;/
lh
Dodano
10.09.2004 15:48:02
Nie lubi Cię :lol:
Rebe
Dodano
10.09.2004 15:45:34
lh
Dodano:
10.09.2004 13:18:50
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1