legalny czarnobyl

od jakiegoś czasu jestem posiadaczem kamery internetowej samsung anycam i tylko wrodzone lenistwo wstrzymywało mnie z instalacją wczoraj reinstalowałem winde więc myśle co mi tam podłoczenie,płytka z softem i nagle odzywa się Pan Norton wirus alert okazało się źe na dołączonej do kamery płytce(Orginał producenta)znajdują się dwa wirusiki o słodkiej nazwie W95.CIH.remnants
jeden był w adobe akrobat drugi w programie do obsługi kamery.dzięki panie norton

Odpowiedzi: 5

Wspólczuję ci zdenerwowania. :?
Miałem kiedyś przygodę z płytką CD Entera.Zawył antywirus i na wysokiej heurystyce znalazł trojana,juź nie pamiętam jakiego.
Od tego czasu,kupuję Chipa,a Entera sprawdzam zaraz po włoźeniu CD do DVD–ROM–u.Enter mi dał nową CD,ale szkoda kasy na paczkę....... :?

Pozdrawiam. :)
tire
Dodano
12.07.2003 18:57:39
na całe szczęście szkód nie było a topic zamieściłem jako przestrogę źeby za bardzo nie ufać orginalnym płytkom i dla pewności przed uruchomieniem sprawdzić je antywirem a co do zadośćuczynienia obawiam się źe w polsce trwało by to wieki i skonczyło się włóczeniem po sądach na co poprostu niemam chęci i ochoty
Xior
Dodano
11.07.2003 20:50:35
Masz prawo reklamować u producenta i źądać zadośćuczynienia za szkody.Samsung zazwyczaj wypłaca min.100 USD.
To chamstwo :!: :!: :!:
tire
Dodano
11.07.2003 20:32:41
EL NINO:
Xior:
dzięki panie norton
Nie ma za co Panie Xior :lol: .
Mr. Norton


jak by nie było za co to bym teraz dmuchał z płytą do serwisu wgrywać bios :D
więc jeszcze raz padam do nóźek Panie Norton :D
Xior
Dodano
11.07.2003 20:27:02
Xior:
dzięki panie norton
Nie ma za co Panie Xior :lol: .



Mr. Norton
EL NINO
Dodano
11.07.2003 20:12:23
Xior
Dodano:
11.07.2003 17:32:19
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1