Legalne korzystanie z windowsa bez aktywacji (slmgr -rearm)

Witam Może wiecie jak to jest z urzutkowaniem windowsa z opcją jaka to opisywana jest szeroko w Internecie a mianowicie co 30 dni używanie komendy slmgr -rearm. Niby ok ale skąd wziąść legalna wersję windowsa aby takie coś wogóle zastosować. Czy można użytkować legalnie system operacyjny bez wskazania legalnego źródła pochodzenia nośnika? CZy można mieć zainstalowany system operacyjny bez nośnika, dowodu zakupu? Czy to legalne? Co mi po opcji slmgr -rearm jeśli nie udokumentuje źródła instalacji?

Odpowiedzi: 1

[quote=jaceeek] Może wiecie jak to jest z urzutkowaniem windowsa z opcją jaka to opisywana jest szeroko w Internecie a mianowicie co 30 dni używanie komendy slmgr -rearm. [/quote] Dobrze że napisałeś o "urzutkowaniu" - bo już myślałem że ta "szeroko opisywana w Internecie" opcja ma jakieś dodatkowe zastosowania :rolleyes: [quote=jaceeek]Niby ok ale skąd wziąść legalna wersję windowsa aby takie coś wogóle zastosować. [/quote] Ze sklepu oczywiście. Tyle że jak śmiem twierdzić - wówczas stosowanie tej "opcji" zupełnie traci sens. [quote=jaceeek]Czy można użytkować legalnie system operacyjny bez wskazania legalnego źródła pochodzenia nośnika?[/quote] Nie. [quote=jaceeek] CZy można mieć zainstalowany system operacyjny bez nośnika, dowodu zakupu? Czy to legalne?[/quote] Można. (przykład: kupić laptopa z systemem od znajomego; spełnione warunki to brak nośnika oraz brak dowodu sprzedaży sprzętu tobie, a system mimo to może być legalny) [quote=jaceeek]Co mi po opcji slmgr -rearm jeśli nie udokumentuje źródła instalacji?[/quote] Nie wiem. Ta opcja została zaimplementowana dla współpracy z serwerem kluczy, a nie jako coś , co ma zastąpić aktywację.
Veers
Dodano
15.03.2010 17:14:55
jaceeek
Dodano:
15.03.2010 16:51:56
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1