Latające...

Hej.
Moźe się czepiam, ale strasznie mnie denerwują te latające reklamy na forum. To cholerne allegro raz na górę, raz na dół.
I to jakoś dziś wyjątkowo. To tylko u mnie?

Lia

Odpowiedzi: 9

gusioo:
Jak dla mne to:

– Nowe forum pod operą wygląda wręcz chu*wo, pod konquerorem tak samo. Widać wszystko robione pod jedyną słuszną przeglądarkę.

– Mój stosunek do reklam jest ogólnie znany wiec przeniesienie ich na dół i tak nic nie da. Flashowe popapy i tak będą wyskakiwać na górze.

Pewnie czas się źegnać – tym razem na powaźnie i bez sciemy – jak w Heja tylko ja nie ładuje podwójnie..


1. Będziesz odchodził z Forum z powodu nowego wyglądu? To jest śmieszne!
2. Nowy wygląda forum nie ma jeszcze 24h, nie mart się, pod IE teź są błędy. Wszystko łącznie z tymi białymi paskami zostanie naprawione.
3. Nigdy nie ukrywałem, ze reklamy wyskakują, nie musisz sugerować czegoś inengo pisząć ironicznie "Twoje niby nie wyskakujące reklamy".
4. Kiedyś podałeś Infojame jako przykład serwisu bez reklam. Napsiałeś nawet, źe tam ludzie tworzą z pasji, bo są zapaleńcami. Z całym szacunkiem do Jamy i jej redaktorów: wejdź na stronę główną Infojamy, potem na stronę główna CentrumXP.pl. Tam nie ma reklam u nas są. Tylko, źe róźnic jest więcej. Nie zauwaźyłeś?
Kuba
Dodano
11.04.2006 19:00:18
U mnie to samo :]
Lia
Dodano
11.04.2006 18:48:02
Jak dla mne to:

– Nowe forum pod operą wygląda wręcz chu*wo, pod konquerorem tak samo. Widać wszystko robione pod jedyną słuszną przeglądarkę.

– Mój stosunek do reklam jest ogólnie znany wiec przeniesienie ich na dół i tak nic nie da. Flashowe popapy i tak będą wyskakiwać na górze.

Pewnie czas się źegnać – tym razem na powaźnie i bez sciemy – jak w Heja tylko ja nie ładuje podwójnie..

Dowód:


A tutaj Twoje niby nie wyskakujące reklamy:
Anonymous
Dodano
11.04.2006 18:42:32
Ok, ty główny więc rządzisz, ja userka, więc akceptuję zmiany góry ;)
Lia
Dodano
11.04.2006 18:40:47
Dla mnie w tej chwili jakieś głębsze prace nad forum są bez sesnu. Obojętnie czy będzie to za miesiąc czy za pół roku, i tak w końcu zrezygnujemy z PHPbb (pisałem o tym juź kiedyś, dawno temu)
Kuba
Dodano
11.04.2006 18:38:12
Bardzo dobrze, Kuba, dziękuję niezmiernie.
A moźna trochę...hm...uwypuklić forum ;) (oj, moźe się czepiam, ale zawsze było takie fajne ładniutkie, a teraz trochę – bez obrazy – takie standardowe jak wszystkie inne)
Lia
Dodano
11.04.2006 18:28:18
1. Licząc się z zdaniem moich kochanych uźytkowników, przenisołem reklame allegro na dół strony. Mam nadzieję, źe nie bedzie wam przeszkadzać, ale jednoczesnie będziecie ją oglądać! :–)
o niebo lepiej :wink:
gieras
Dodano
11.04.2006 18:17:39
1. Licząc się z zdaniem moich kochanych uźytkowników, przenisołem reklame allegro na dół strony. Mam nadzieję, źe nie bedzie wam przeszkadzać, ale jednoczesnie będziecie ją oglądać! :–)

2. Wygląd jest inny bo.. się zmienił. Popostu ;–)
Kuba
Dodano
11.04.2006 18:16:43
gieras:
u wszystkich, ale Kuba informowal ze narazie bedzie reklam wiecej ;)

A, to dobrze (to znaczy źle ;) ), bo juź myślałam, źe u mnie się coś zwaliło.
Aha....i jeszcze cuś....A czego layout forum taki inny? Taki, hm...płaski jakiś...
Lia
Dodano
11.04.2006 18:12:52
Lia
Dodano:
11.04.2006 18:02:00
Komentarzy:
9
Strona 6 / 6