Latające...

Hej.
Moźe się czepiam, ale strasznie mnie denerwują te latające reklamy na forum. To cholerne allegro raz na górę, raz na dół.
I to jakoś dziś wyjątkowo. To tylko u mnie?

Lia

Odpowiedzi: 20

Nie trzeba było długo czekać na kolejną pyskówkę, aź mi się w źołądku przewraca jak przychodzi coś takiego czytać.
Wkońcu kazdy pretekst jest dobry źeby popsioczyć, a od psioczenia do ostrzejszej wymiany zdań juź tylko krok.
Właśnie takie coś psuje atmosfere na forum, i śmiem zaryzykować stwierdzenie źe to Ty gusioo – z całym szacunkiem – walnie sie do tego przyczyniłeś.
Gwoli ścisłości, te wspomniane posty to nie Kuba wywalił, źeby jasność była.
Bobi
Dodano
11.04.2006 22:37:30
gusioo:
Skoro uprawiam krytykanctwo i obraźam tych, którzy w pocie czoła pracują nad forum to mnie ukaraj. Tak trudno Ci to zrozumieć ? Taź juź raz napisałem Ci wprost, co myśle o MS i CXP, nie pamiętasz ? Aaa przecieź skasowałeś posty – piachem mi zaleciało, ale nie odzywałem się.. bo po co ?


Nie znam sprawy, ale nie tylko Kuba kasował posty. Wiedzy Ci odmówić nie moźna (nie wazelinuję tylko doceniam), ale z ogładą i dobrym wychowaniem masz porządnie na bakier. I z regulaminem teź. Z racji tego, źe jestem gówniarzem a nawet idiotą w Twych oczach zacytuję:
Nigdy nie dyskutuj z idiotą.....najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...


8) Pozdro.
moohomor
Dodano
11.04.2006 22:15:27
Skrobnę sobie, a jak :wink:
Rzadko na forum bywam, bo i nie jara mnie to jak kiedyś i czas swój wypełniam sprawami innymi. Szkoda kurna tylko źe jak mam ochotę przyjemność sprawić sobie i wleźć tutaj, to zawsze mnie "..... gusioo" przyjemność ową zepsuje :wink:
Gusioo, Ty tu przyłazisz dla wyglądu forum czy więdzą Swoją (którą masz przecie sporą) słuźyć innym? Mierzi Cię to tak? To po kiego grzyba wogóle zwracasz na to uwagę? Nie umiesz się wyciszyć i pisać i czytać spokojnie? Wszędzie się tylko przywalasz. Co chwila coś Ci nie pasuje. Tylko powiedz no, czemu ma to słuźyć?
Najbardziej jednak to śmieszne jest ta gadka Twoja o banowaniu i odchodzeniu z forum. Juź Ci kiedyś napisałem jak się nazywa takie zachowanie. Sie powtarzał nie będę.
Gusioo, lubię te Twoje pieprzenie, ale jak przesadasz juź to mdli mnie strasznie.
Pozdrawiam.
P.S.
Szkoda "czubku" co byś odchodził z forum bo dojrzewasz ciągle :mrgreen:
aligator
Dodano
11.04.2006 22:13:15
Uprzejmi bądzcie czat gdzie indziej robić sobie. PW istnieje przypomnieć pozwolę sobie.
Yoda
Dodano
11.04.2006 21:31:08
Kuba:
A zbanować – czemu? Dawać ci taką satysfakcje bez powodu?

Problemy z percepcją masz i to powaźne bo:

A wręcz odwrotnie, chyba nie masz gusioo drugiego tak tolerancyjnego forum, gdzie moźesz nagadać stek bzdur na właścicieli i wszystko jest tolerowane.


Wyzywasz uźytkowników od gówniarzy.


Nie wspomnę o tym jak napisałem o Tobie i o MS.

Kurna sam nie wiem co mam myśleć – z jednej strony jestem chu*em bo krytykuję Cię na kaźdym kroku, obraźam userów i w ogóle jestem mendą.

Z drugiej zaś nie zbanujesz mnie bo to sprawi mi staysfakcję.

Załóź spodnie, Kuba, i podejmij męską decyzję – bo ja nie mam zamiaru przestać.

"Nie bądź rura i nie pękaj"

Pozdrawiam.

P.S: Nie musisz być ze mnie dumny – wystarczy, źe rodzice są.. to dla mnie waźniejsze.
Anonymous
Dodano
11.04.2006 21:28:36
Gdybyś pokopał to fedora.pl teź jest kilka moich artykułów – pod innym nickiem, ale są.

fajnie, fajnie, jesteśmy z ciebie dumni!
Miałeś mnie zbanować, a jakoś tego nie zrobiłeś.

A zbanować – czemu? Dawać ci taką satysfakcje bez powodu?
Kuba
Dodano
11.04.2006 21:20:39
Kuba:
Po za tym jesteś niesłowny.

Ty teź.
Miałeś mnie zbanować, a jakoś tego nie zrobiłeś.

Skoro uprawiam krytykanctwo i obraźam tych, którzy w pocie czoła pracują nad forum to mnie ukaraj. Tak trudno Ci to zrozumieć ? Taź juź raz napisałem Ci wprost, co myśle o MS i CXP, nie pamiętasz ? Aaa przecieź skasowałeś posty – piachem mi zaleciało, ale nie odzywałem się.. bo po co ?

Wiec jak masz problemy ze mną to mnie zbanuj – raptem dwa kliknięcia, a spokój będziesz miał i userzy będą Ci przyklaskiwać, nikt Ci nie obrazi bo będzie wiedział, źe w karniakach gusioo juź jest, a więc twardy jesteś.
Jak juź pisałem – nie po IP, mam wewnętrzne więc cała sieć nie wejdzie.
Wystarczy nick, albo mail – nie mam zamiaru kombinować i wciskać się tam gdzie jestem persona non grata.

Newsy ? Mogę pisać.
Kursy – pewnie gdyby nie C# to teź bym coś naskrobał, ostanio napisałem do BASHA i proftpd, ale to nie na Windowsa.

Gdybyś pokopał to fedora.pl teź jest kilka moich artykułów – pod innym nickiem, ale są.

Pozdrawiam.
Anonymous
Dodano
11.04.2006 20:46:22
OK, moźemy zlikwidować reklamy, potem zlikwidujemy jeden z serwerów (np ten z forum), potem przestaniemy pisać artykuły (no chyba, źe zapaleniec gusioo będzie pisać za free 2–3 artykuły dziennie, bo tyle w tej chwili publikuj się na CXP), zrezygnujemy z autorskich newsów, przestaniemy uaktualniać poprawki i sterowniki, a potem w ogóle je usuniemy, bo zlikwidujemy serwer z plikami.

Musicie zrozumieć, źe my nie moźemy tylko dawać, dawać, i dawać. Rozumiem SMS, trzeba się wykosztować i zapłacić te 1,22. Ale reklamy – moźna nie spojrzeć, moźna przewinąć, moźna zamknąć, moźna włączyć wtyczkę które je usunie (gusioo, nie wpadłeś na to?). I nie prosimy naszych uźytkowników o nic więcej. Nie zbieramy pieniędzy na domenę serwer, oprogramowanie, nie kaźemy za nic płacić, nigdzie klikać itd.

Nigdy na nikogo się nie obraźałem, za to, źe rzuca się tu we mnie obelgami przy byle okazji (np zmianie layout), i miesza się z błotem to co robie od 5 lat w kaźdej wolnej chwili. A wręcz odwrotnie, chyba nie masz gusioo drugiego tak tolerancyjnego forum, gdzie moźesz nagadać stek bzdur na właścicieli i wszystko jest tolerowane.
Ale nad tym serwisem, oprócz mnie stoi dobre kilkanaście innych osób, które cięźko pracują na to aby ten serwis działał jak działa i wyglądał jak wygląda. I kaźde twoje bezpodstawne oskarźenie, albo niepotrzebna uwaga, jest niesłuszna i krzywdząca.

Wyzywasz uźytkowników od gówniarzy. W historii tego forum jeden taki gówniarz potrafił zwykłą merytoryczną dyskusją doprowadzić do przełomowych zmian. Tylko, źe ty temu gówniarzowi nie dorastasz do pięt, bo nie potrafisz rozmawiać, uprawisz tylko puste krytykanctwo. Po za tym jesteś niesłowny.
Kuba
Dodano
11.04.2006 20:35:03
gusioo:
Żle zrozumiałeś mnie, albo ja sie wysłowiłem źle (to drugie prędzej).
Chodziło mi oto, źe jest kilkanaście osób, które robią bajzel w postach i czasem czytać się nie chce.


A, to niestety wszędzie jest. Trolle gatunkiem niezniszczalnym są.
gusioo:

To, źe forum pomagać ma wiem doskonale, wiem takźe, źe ono dla początkujących jest i szanuje ich.


Chwalebne jest to. Ale szanujących niewielu jest. Niektórym trudno zrozumieć to, źe ktoś Windowsa XP skonfigurować nieumiejący z wyszukiwarką problemy moźe mieć. Z mlekiem matki umiejętność szukania wszyscy przecieź wyssali. Zamiast wskazać to "było, szukaj" piszą. Arogancja wychodzi przez to. "Było, szukaj" w miejscach dla zaawansowanych bardziej wskazane jest. Ale dla początkujących nie.


(...)
gusioo:

P.S: Miejscu w Galaktyce, o którym piszesz wiem doskonale, jeno tam ludzie dysponuję wiedzą magiczną, na która ja musze jeszcze zasłuźyć.


Pokornie podejść bez szaleństw i szybko zaaklimatyzujesz się.

Pozdrawiam.
Yoda
Dodano
11.04.2006 20:27:53
Źle zrozumiałeś mnie, albo ja sie wysłowiłem źle (to drugie prędzej).
Chodziło mi oto, źe jest kilkanaście osób, które robią bajzel w postach i czasem czytać się nie chce.

To, źe forum pomagać ma wiem doskonale, wiem takźe, źe ono dla początkujących jest i szanuje ich.

Tylko czasem zdaje mi się, źe na czacie jestem gdy ktoś pisze, źe łikend pisze się weekend, tak jak to by miało znaczenie jakieś.

Niech postami mądrymi bryluje, a nie w prof. Miodka się bawi.

P.S: Miejscu w Galaktyce, o którym piszesz wiem doskonale, jeno tam ludzie dysponują wiedzą magiczną, na która ja musze jeszcze zasłuźyć.

Pozdrawiam.
Anonymous
Dodano
11.04.2006 20:19:07
gusioo:
Yoda – nie przejmuj się, Przyjacielu, pewnie gdyby reklam mniej było to i userów, którzy poziom odpowiedni mają więcej byłoby. Glutoźelkowatość przyciąga, jak widzisz, duźo dzieci i robi się czat – nam 'starym' jeno rowery się ostały ;)


A dla kogo Forum to dedykowane jest zastanów się. Dla m43t4 h4k4 na pewno nie. Dla początkujących uzytkowników raczej ono jest. I kilku, którym za darmo pomagać chce się i dowartościowywać się. Dla PowerUsers inne miejsca w Galaktyce są. Userów takich jak tu nie uświadczysz tam. Bo co do nich pisze się nie zrozumieli by. Moźe przenieść tam czas dla Ciebie się?


Pozdrawiam.
Yoda
Dodano
11.04.2006 20:12:55
Yoda – nie przejmuj się, Przyjacielu, pewnie gdyby reklam mniej było to i userów, którzy poziom odpowiedni mają więcej byłoby.

Glutoźelkowatość przyciąga, jak widzisz, duźo dzieci i robi się czat – nam 'starym' jeno rowery się ostały ;)

Pozdrawiam.
Anonymous
Dodano
11.04.2006 20:08:19
Wtrącić pozwolę się.
Layout podobac lub nie moźe się. Gustu kwestia jest to. Mnie glutoźelkowość średnio podoba się, ale decyzję Administratorów uszanować wypada.
Co do reklam rację Gusioo ma, przesadzone mocno są. Rozumiem koszty źe, opłaty źe, nowy samochód źe kupić trzeba. Ale przez to tracicie wiele. Reklamy głównym powodem są, źe zaglądam rzadko tu. Że mało istotny jestem wiem, ale odosobniony jestem nie, jak obawiam się.

Pozdrawiam.
Yoda
Dodano
11.04.2006 20:02:21
A po co mam pisać ? Jak innym to się nie spodoba.
Poza tym nie zbanujesz, specjalnie dla mnie, kilku userów co by atmosfera była lepsza, aź tak bardzo mnie nie lubisz.

Reklam teź pewnie nie zredukujesz bo 'kasiorka' spadnie.

Więc szkoda farby na klawiszach.
Anonymous
Dodano
11.04.2006 20:02:02
gusioo, krytykujrsz, krtytykujesz, krytykujesz.
Ja naprawde juź nie wiem co mam zrobić, abyś był zadowolony z tego co się dziej na CentrumXP.pl.
Proszę bardzo, masz okazję jasno napisać co mamy wg ciebie zrobić.
Kuba
Dodano
11.04.2006 19:56:03
Kuba:
eee, to co proponujesz w takim razie? Co mamy robić abyś był z CXP zadowolony?

Sam nie wiem – kiedyś było lepiej. Pewnie dlatego, źe jakoś tych reklam nie było i inna atmosfera była.

Ty jesteś Adminem i to Ty mi zrób dobrze :mrgreen:
Anonymous
Dodano
11.04.2006 19:52:43
eee, to co proponujesz w takim razie? Co mamy robić abyś był z CXP zadowolony?
Kuba
Dodano
11.04.2006 19:46:28
Kuba:
Brakuje argumentów, co? Nie chodziło mi o profil uźytkownika (chociaź z tym co napisałeś się nie zgadzam), tylko o rozwój portalu.


EE nie rozumię ?
Zmiana lejałtu to rozwój portalu ?
Moźe konkurs o Staszku to jakiś przejaw rozwoju ? Pewnie nie bo on klękł na całej lini.
Anonymous
Dodano
11.04.2006 19:42:29
Brakuje argumentów, co? Nie chodziło mi o profil uźytkownika (chociaź z tym co napisałeś się nie zgadzam), tylko o rozwój portalu.
Kuba
Dodano
11.04.2006 19:37:42
Ad 4.
Są bannery na Jamie – w rogu, i małe co zupełnie nie przeszkadza w przeglądaniu. Tutaj natomiast oczojebny baner TP SA rozwala się na pół strony (vide screen).

Zauwaźyłem kilka innych róźnic – ale przemilczę. Mógłbym obrazić Ciebie i połowę forum. Zresztą co mi tam napiszę:

Na CXP przesiaduje wiecej gówniarzy, którzy uwaźają sie za alfę i omegę, informatycznych wymiataczy i w ogóle tym czasem pojęcie mają nikłe.
Na jamie jest tego mniej (ale jest) co nie zmienia faktu, źe tam jakoś tego nie widać (Off Topic pomijam i tu i tam).

To o pasji podtrzymuje i nie jest to źande wazeliniarstwo.
Anonymous
Dodano
11.04.2006 19:25:21
Lia
Dodano:
11.04.2006 18:02:00
Komentarzy:
20
Strona 5 / 6