Latające...

Hej.
Moźe się czepiam, ale strasznie mnie denerwują te latające reklamy na forum. To cholerne allegro raz na górę, raz na dół.
I to jakoś dziś wyjątkowo. To tylko u mnie?

Lia

Odpowiedzi: 20

Seeker:
Ps gusioo – prostatowcy mi mówili źe one nie siadają , one... rosną , przerastają czy cóś. Ale ponoć tylko tym, którzy , – źe tak napiszę – mało aktywni w wymianie .....płynów z pcią przeciwną są :mrgreen: :wink:

Eee to mogę być spokojny – nie (prze)urośnie :mrgreen: ;)
Anonymous
Dodano
13.04.2006 19:14:06
No to niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego u mnie jest normalnie? , wszystko się tak samo szybko otwiera jak na innych stronach – a np. Jama otwiera się nawet ciut, ciut wolniej , a banera ni ma.
System mam nie śmigany formatem , .. ho,ho, ho a.....moźe i dłuźej.
Ciacha i tempy czyszcze jak mnie co najdzie – z reguły na 1–MAJA :mrgreen:
Przecieź nie tylko ja jadę na DSLu 1Mbitowym.........chyba :roll:


Ps gusioo – prostatowcy mi mówili źe one nie siadają , one... rosną , przerastają czy cóś. Ale ponoć tylko tym, którzy , – źe tak napiszę – mało aktywni w wymianie .....płynów z pcią przeciwną są :mrgreen: :wink:
Seeker
Dodano
13.04.2006 19:04:33
eh, przyznaje sie, problem w tkwi w banerze. Bedzie on wisiał do 23. i do tego czasu bedzie to tak działąć, przy jakiś kolejnych kampanich postaram się zwrócić na to uwage agencji.
A więc jest tak: baner powoduje akcje, którą uźytkownik moźe wywołać ręcznie klikając na przycisk "ZATRYZMAJ" w przeglądarce (stąd te problemy z ładownaiem, oraz klikaniem na link po którego kliknięciu nic się nie dzieje, przeglądarka jakby nie reagowała).
Dzieje się to w chwili pojawienia się banera, po sekundzie w chwili jego rozwinięcia i po kilku w chwili jego automtycznego zwinięcia. Dodatkow za kaźdym razem kiedy najedziecie na niego akcja jets taka sama: zatrzymanie ładowania strony.
Kuba
Dodano
13.04.2006 16:41:04
EL NINO:
Pierdzielisz. Mendy nie maja prostaty :mrgreen: .

Majom ;)

EL NINO:
BTW, flaszke bys postawil, to by sie sprawe obgadalo :P .

O mojej prostacie kcesz gadać ? To dwie wezmę :lol:
Anonymous
Dodano
13.04.2006 14:45:30
gusioo:
Prostata mi wysiądzie.
Pierdzielisz. Mendy nie maja prostaty :mrgreen: .

BTW, flaszke bys postawil, to by sie sprawe obgadalo :P .

P.S. Rebe, moze pora na zmiane systemu i przegladarki ? Wiadomo, jedynie sluszne mam na mysli :wink: .
EL NINO
Dodano
13.04.2006 14:37:38
Seeker:
@gusioo nie za młody jesteś na takie zrzędzenie , co to będzie za lat ...15 ? :wink:

Prostata mi wysiądzie.
Anonymous
Dodano
13.04.2006 12:41:33
A ja dalej swoje – do tego tematu udało mi się wejść po ...dziestej próbie. Do sąsiedniego od rana próbuję i ..nadal bez skutku.
To tyle w kwestii wolnego działania itp.
Jedyne co działa bez problemu – o ile juz mi isę uda wejść do topicu, załadować okno odpowiedzi i coś w nim wpisać – to klin na "wyślij" – post błyskawicznie wchodzi, ale co z tego, gdy, w oknie "przejdź do tematu/forum" dalej musźe klikać po razy parę by na forum wócić.


Seeker – sam isę przeleć ;), chyba źe znasz tkaiego jednago buga, który działa wyłacznie na forum cpx – podkreślam na forum, bo głowna chodzi bez bólu.
Rebe
Dodano
13.04.2006 12:39:49
Wyłączyłem obsługę HTMLa zgodnie z rekomendacją twórców phpBB, aby zaczeły działać cytaty na forum. Pewnie z najnowszej wersji PHPBB błąd ten zostanie naprawiony i znowu wszytsko wróci do normy.
Kuba
Dodano
13.04.2006 10:59:14
gusioo:
moohomor – na miano idioty trza u mnie zasłuźyć. Narazie jest dwóch takich. Ciebie tam nie ma.


Nie skacze z radości i nie płacze ze smutku. Jak się kiedys znajde to zapewne poczuje.

Do tematu: latające nie kolą mnie w oczy aź tak bardzo bym miał rezygnować z forum.

Ale poruszę jeszcze jedna sprawę FAQ w "Windows XP" Bobiego. Kiedy wróci do normy?

8) Pozdro.
moohomor
Dodano
12.04.2006 22:20:07
Ja teź odniose się do prędkości ładowania forum: nowy szablon jest większy o dokładnie 4 kilobajty. TO tego doczhodzi jakieś 10 kb więcej grafiki. Rzeczywiście, jak ktoś ma modem pewnie zauwaźy źe strona ładuje się 1 sekunde dłuźej. Po za tym serwer jest ten sam, technologia sie nie zminiła.
Kuba
Dodano
12.04.2006 22:14:29
Czego kurna psioczycie :lol: – gdyby nie ten topic , to pewnie bym nie zauwaźył źe się coś zmieniło. A tak naprawdę to co się zmieniło ? :mrgreen: :lol: .

@ Rebe p...rzeleć :roll: kompa jaką czyszczarką na bugi :mrgreen: :wink:
Nie zapomnij 3X splunąć przez lewe ramię jak go uruchamiasz – nie zaszkodzi , a moźe pomoźe :roll: :wink:
@gusioo nie za młody jesteś na takie zrzędzenie , co to będzie za lat ...15 ? :wink:
@ aligator jak patrzę na Twój awatar , to jakoś nie mogę tego pogodzić z tym co piszesz – dać mu wódki dobrze gada.

@ Kuba nie wij się jak piskorz , tylko daj bana wszystkim na tydzień za brak patriotyzmu forumowego :wink: :lol:

Ps. Latające reklamy dobrze robią na łoczy :mrgreen: i charakter kształtują – dobre one są :roll: :lol:
Seeker
Dodano
12.04.2006 21:51:27
Odniose sie do rzekomego wolnego dzialania tej strony.
Bo u mnie dziala dobrze. I wcale modemowe czasy mi sie nie przypominaja.
Dziala dobrze, naprawde, czasem jakas przewieszka, ale doslownie na 2 sekundy.
brtx
Dodano
12.04.2006 10:45:22
Do Alego sie odniosę jeno, reszta juź odruchy wymiotne ma więc nie chce tego potęgować.

Wiem coś mi na PW napisał i pewnie Ty teź dostałeś moje.

Nie dlatego piszę, źeby Kuba wyjaśnił tą sytuację, źeby 'o mnie pisano' , jeno jeśli przeszkadzam Kubie i innym to chyba są sposoby na to ?

Ja się nie zmienie. Ni polubię reklam, popapów i gówniarstwa (dlatego tępie kilku userów.)

Cóź Aligator – w oczach (ślepiach?) Twych mogę uchodzić za dziecko, który płacze jak kto mu grabki weźmie czy coś innego.

W sumie dziękuję, źeś widze mą docenił – jeno nie jestem pewny z jakiego powodu ? Czyźbyś 'zrobił mi dobrze' źebym się zamknął ?

moohomor – na miano idioty trza u mnie zasłuźyć. Narazie jest dwóch takich. Ciebie tam nie ma.

Pozdrawiam i przeraszam tych, którzy zmuszeni byli czytać i usta zatykać co by pawia nie puścić.
Anonymous
Dodano
12.04.2006 10:29:40
Ja mam tylko pytanko, czy ktos daje rade wejsc przez Internet explorer bo ja w tejze przegladarce to tylko podklad strony moge poogladac. Dopiero po zainstalowaniu firefoxa dałem rade zobaczyc wiecej, ja jednak na nowej technice sie nie wyznaje i dlatego chcialbym zostac wierny produktowi MS dolonczonemu do windowsa.
cybull
Dodano
12.04.2006 10:27:42
Domyślam isę, źe nie, bo reszta netu chodzi mi normalnie.
Nie oznacza to jednak, źe nie mogę isę poustarźać – Ty, Kuba, nie lokalizuj, Ty to rozwiąź ;)
Rebe
Dodano
12.04.2006 10:10:00
Rebe:
Do niektórych tematów klikam parę razy i strona kończy ładowanie na "podkładzie".

To nie ejst wina łacza, ja teź tak mam. Jak zlokalizuje problem, to naprawie to.
Kuba
Dodano
12.04.2006 09:54:43
Co prawda juź się pogubiłem jaki jest temat tego topicu,ale......
Kruca – miałem modem – jakieś 9600 i ........... teraz mi się te czasy przypominają.
Do niektórych tematów klikam parę razy i strona kończy ładowanie na "podkładzie". Do innych wchodźe, ale "kartki przewócić" gdy probuję to ...... jak wyźej.
W sumie wspomnień czar z czasów "szybkiego" internetu .

Z racji tych wszystkich kłopotów udaje mi się – srednio – przy jednej wizycie przeczytać ze 3 nowe posty i idę precz, bo zdrowia nei mam czekać na kolejny poślizg.

Zaś co do wymiany duserów między niektórymi uźytkownikami w tym topicu: Przypominam, źe impertynencje zostały zarezerwowane dla lepszych i w związku z tym nie źyczę sobie, by jacyś uzurpatorzy próbowali się w tę dziedzinę wcisnąć.
Rebe
Dodano
12.04.2006 09:10:13
Bobi:
Blisko byłeś, równieź skubaniec, ale z brodą ;]

No miałem dopisać, źe malkontent jeszcze mógł zrobić to :mrgreen:
aligator
Dodano
11.04.2006 23:16:10
Blisko byłeś, równieź skubaniec, ale z brodą ;]
Bobi
Dodano
11.04.2006 23:13:17
Bobi:

Gwoli ścisłości, te wspomniane posty to nie Kuba wywalił, źeby jasność była.

Pewnie EL łobuz, skubaniec jeden :mrgreen:
aligator
Dodano
11.04.2006 23:04:49
Lia
Dodano:
11.04.2006 18:02:00
Komentarzy:
20
Strona 4 / 6