laptop z Vistą ; switch ; komputer z XP ; brak internetu na laptopie

Witam. Mam problem z Internetem w laptopie ( z Vistą). Laptopa mam gdzieś od tygodnia. Vista po angielsku. Zawsze miałam Internet na komputerze stacjonarnym z XP. ( Mam internet radiowy). Normalnie podłączałam kabel i zawsze wszystko chodziło. Gdy ten sam kabel podłączyłam do laptopa nie działało. Kupiłam switcha i podłączyłam, nie działało, dowiedziałam się, że trzeba skonfigurować Internet, więc przepisałam te wszystkie numery z komputera, ale w IP zmieniłam ostatnią cyfrę, ponieważ bez zmieniania nie zadziałało. Internet był, ale za każdym uruchomieniem laptopa musiałam klikać na disconnect from www.tk1. ....., czyli odłączać sięć bezprzewodową. Wczoraj korzystam normalnie z Internetu i nagle nie ma. Patrzyłam wszędzie, i wyskoczyło, że jest problem z IP, więc zmieniłam na inną cyferkę, i w kółko to samo. Dodam, że gadu gadu normalnie działało. Nie wiem co mam zrobić. Na komputerze Internet cały czas jest- w pełni sprawny. Mam nadzieję, że pomożecie :)

Odpowiedzi: 1

Wiesz, nie chcę tu być za mądry ale nie wiem czy z tym problemem nie powinieneś zwrócić się do dostawcy internetu! może się mylę,bo z radiówką nie małem do czynienia cały czas TPSA a obecnie Netia
mx47
Dodano
26.03.2008 19:32:43
duchu2208
Dodano:
26.03.2008 18:27:01
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1