Laptop nie łączy z routerem przez WiFi

Witajcie :) Posiadam router Pentagram Cerberus P 6331-6 Do router podłączone są 2 komputery stacjonarne (Mój, Windows XP, oraz Brata, Windows Vista) 3ci komputer łączy się przez WiFi (Laptop ASUS X50R, Windows XP) Wszystko działało dobrze, jednak po usunięciu Norton'a laptop przestał łączyć się przez WiFi (Norton raczej nie jest przyczyną. Nie jest to też wina ustawień router'a, nie grzebałem w nich, gdy ASUS przestał się łączyć.) Nie widzi router'a, nawet gdy stoją obok siebie. Po podłączeniu Ethernet'em wszystko działa pięknie. Niestety nie mam drugiego laptopa/komputera z wifi, żeby sprawdzić czy to nie router jest uszkodzony. Jest inny sposób żeby to sprawdzić? Laptop raczej nie jest zawirusowany, skany Avir'ą niczego nie wykazały, ale w razie potrzeby, mogę wrzucić logi z HiJackThis. Czy ktoś wie, jak rozwiązać ten problem? Będę wdzięczny, za każdą pomoc :)

Odpowiedzi: 5

Problem już sam naprawiłem :P Reinstall sterów od WiFi wystarczył :P PS.Fachowcom tłumaczę, że routera się nie resetuje, a przywraca ustawienia fabryczne :P
Kranky
Dodano
13.05.2008 12:30:22
pewnie zresetował router i teraz wogole nie ma neta :lol:
Small Mike
Dodano
11.05.2008 17:58:52
a masz włączone rozgłaszanie nazwy sieci?
harny
Dodano
11.05.2008 13:54:42
Świeci się :P Na kompach się troche znam, więc takie coś by mi nie umknęło ;) Biorę się do reinstallki, dam znać, czy pomogło.
Kranky
Dodano
09.05.2008 21:42:04
lampka sygnalu i na laptopie i na routerze swieci sie?? polecam reinstalacja sterownikow karty wlan na laptopie ew. reset routera.
Small Mike
Dodano
09.05.2008 18:24:22
Kranky
Dodano:
09.05.2008 13:03:11
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1