Łamigłówka:)

Witam!

 Mam to zadanie z kolosa którego musze zaliczyć:)

 

Folder zawiera w sobie pliki różnych użytkowników i działów w firmie.
Jako administrator otrzymałeś(aś) zadanie zabezpieczenia plików firmowych w taki sposób by wszyscy użytkownicy w firmie mogli je odczytywać, lecz nie zmieniać.
W folderze tym użytkownicy składują swoje ważne dane, które również mają być chronione przed usunięciem przez innych użytkowników.
Jakie uprawnienia należy nałożyć na folder aby spełnić powyższe założenia?


- Usunąć grupę Wszyscy z listy ACL i dodać wszystkich użytkowników nadając im prawa Czytania (Read) i Wpisania (Write)

- Usunąć grupę Wszyscy z listy ACL i dodać grupę Użytkownicy uwierzytelnieni nadając jej prawa (Read) i Wpisania (Write)
- Usunąć grupę Wszyscy z listy ACL i dodać grupę Twórca-Właściciel nadając jej uprawnienia Pełny dostęp (Full Control)
- Usunąć grupie Wszyscy z listy ACL prawo Pełny dostęp zostawiając prawo Czytania(Read) oraz dodać grupę Twórca-Właściciel nadając jej uprawnienia Pełny dostęp (Full Control)

Powodzenia;)

Odpowiedzi: 1

pasjonatc#:

 Mam to zadanie z kolosa którego musze zaliczyć:)

 

Więc bierz się za naukę.

Powodzenia :) 

 

Żółty
Dodano
05.09.2006 18:12:25
  • Rebe 05.09.2006 20:35:12

    <div><font face="Verdana" size="3">Ujął mnie tym :&quot;Powodzenia&quot; - kruca i to do tego stopnia, że merytorycznie odpowiedzieć muszę:<br />W sugerowanych rozwiązaniach brakuje prawidłowego.<br />Oto bowiem odpowiedź na pytanie : &quot;Jakie uprawnienia należy nałożyć na folder aby spełnić powyższe założenia?&quot; brzmieć winna : &quot;Skuteczne&quot;.</font></div>

pasjonatc#
Dodano:
05.09.2006 18:07:53
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1