Kurs c lub mysql

Witam jestem osobą posiadającą tylko 13 lat. Po mimo tak młodego wieku informatyka mnie interesuje już od co najmniej 5 lat, wtedy właśnie stworzyłem swoją pierwszą stronę. Dziś doszedłem do wniosku że powinienem dalej się rozwijać. Chciałbym pójść na kurs c niskiego poziomu, php lub mysql. Chciałbym aby to była szkoła po której dostane dyplom jakiś. Wiem że z tym może być ciężko ponieważ  jestem niepełnoletni. Interesowało by mnie miejsce gdzieś nie dalej niż 30km od mojego miejsca zamieszkania. Mieszkam w Gliwicach (mogło by być np. Katowice) Pozdrawiam Robootb

Odpowiedzi: 2

Poza tym jeśli dopiero do tego wniosku doszedłeś to chyba się nie odnajdziesz w rynku komputerowym... :/ Ale ten "c niskiego poziomu" to chodzi że dla początkujących?? Dyplom to można dostać po wyższej szkole z tego co wiem...
marwo12
Dodano
26.08.2006 00:13:08
Najpierw poszukaj jakiś książek na temat który chcesz poszukać... Aaa jak chcesz być szanowany w świecie programowania to zacznij się uczyć C++. Najlepsze polskie książki jakie instnieją to "Symfonia C++ Standard. Programowanie Zorientowane Obiektowo" i "Pasja" Jerzego Grębosza. Następnie to Thinking in C++ Volume 1 i 2 jest pełno kursów C++ w necie wiec masz co robić... Ja też mam 13 lat ale interesuje sie infą od czasu kiedy zakupilem neta.. znaczy się od roku...:pp od tego czasu umiem już programować w C++, Trubo Pascalu, HTML i JavaScript :) Znam się dobrze na BIOS-ie i Windowsie;] życzę owocnej nauki;] jeśli masz ajieś pytania to pisz na moje gg.. 624109
marwo12
Dodano
26.08.2006 00:05:53
robootb
Dodano:
21.08.2006 22:50:51
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1