kto korzysta z ZoneAlarmPro 4.0 ??????

Jak oceniacie ten programik? warto go instalować?? działa?
kto go juź ma wypróbowanego prosze o opinie i z góry dziękuje za informacje.

Odpowiedzi: 8

Oj,źle robisz.Prawoklik na ikonkę VZ obok zegara,opcja Mute VisualZone.Czyli milcz.Ale czuwaj.
I tyle.
Ustawy szczegółowe są w opcjach wew.progr :D
tire
Dodano
22.08.2003 20:00:53
tire

juź sobie poradziłem z konfiguracją

kylson:

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

juz sam poradziłem sobie ze wszystkimi problemami
Trzeba było w sekcji server odfajkowac wszystko tak źeby był dostęp.
Kto czyta teraz mojego posta i się zastanawia nad instalacją ZoneAlarm 4 niech nie zwleka bo program jest naprawde dobry i fajny w obsłudze


tire jestem Ci bardzo wdzięczny za opinie jaką mi dałeś na PW o ZoneAlarm 4 , bo bez twojej opinni raczej bym nie zainstalował

UPDATE:Zainstalowałem teź VisualZone teź bardzo fajny programik.Zwłasza podoba mi się opcja sprawdzenie kim jest agresor i z jakiej częsci świata jest.Tylko troszke denerwuje mnie sygnał z visualzone ze NetBios coś tam próbuje a wcześniej zablokowałem go ZoneAlarm'em 4.Da się jakoś ustawic w visualzone zeby nie informował mnie o tym NetBios :?: a wogóle to czy dobrze robie źe go blokuje :?:
kylson
Dodano
19.08.2003 19:34:19
Polecam go Wam bardzo, :!: Blokuje teź spyware,scumware i aware.

noooo,chyba źe ktoś ma NIS 2003 lub McAfee Firewall Pro albo Sygate PF Pro.

:D Zdrowia dla peceta :!:
tire
Dodano
19.08.2003 18:24:34
kylson:
Ja mam kilka pytan:
:arrow: kto wie co trzeba ustawić z ZoneAlarm4 źebym mógł słuchac www.cyberstacja.com przez winamp'a 3 :?: :?:

:arrow: jak naleźy ustawic zonealarm tak źebym mógł oglądać zdjecia np na allegro czy tez emblematy na forum :?:

:arrow: wydaje mi sie ze zo....la.... blokuje mi jakoś dostęp do konta w republice.Zawsze łączyłem się przez Windows Commander ale teraz pisze mi "nie znaleziono kumputera hosta" W ustawieniach dostępu zaznaczyłem źe ten program ma pełny dostęp i nic


prosze o pomoc

Hi,
Musisz zminimalizować opcje bezpieczeństwa prywatnego na sesji "Privacy">CookieControl i AdBlocking oraz wyłączyć Mobile Code Control.
Daj znać,jak poszło........ :!:

:D


–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

juz sam poradziłem sobie ze wszystkimi problemami
Trzeba było w sekcji server odfajkowac wszystko tak źeby był dostęp.
Kto czyta teraz mojego posta i się zastanawia nad instalacją ZoneAlarm 4 niech nie zwleka bo program jest naprawde dobry i fajny w obsłudze
tire
Dodano
19.08.2003 18:22:02
ZoneAlarm 4 jest rewelacyjny i usunięto znaczną ilość błędów wersji 3.xxx
Jest pewniakiem na miarę Nortona,choć za nim.
Warto go mieć,ja go miałem i doń powrócę.

Świetnie współpracuje z VisualZone – progr.pokazujący wszystkie dane o ataku i skąd>adres.Pisze nawet list do Dear IP...agresora.
VisualZone > www.antywirus.note.pl


Pozdrawiam :D
tire
Dodano
19.08.2003 17:33:55
Ja mam kilka pytan:
:arrow: kto wie co trzeba ustawić z ZoneAlarm4 źebym mógł słuchac www.cyberstacja.com przez winamp'a 3 :?: :?:

:arrow: jak naleźy ustawic zonealarm tak źebym mógł oglądać zdjecia np na allegro czy tez emblematy na forum :?:

:arrow: wydaje mi sie ze zo....la.... blokuje mi jakoś dostęp do konta w republice.Zawsze łączyłem się przez Windows Commander ale teraz pisze mi "nie znaleziono kumputera hosta" W ustawieniach dostępu zaznaczyłem źe ten program ma pełny dostęp i nic


prosze o pomoc


–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

juz sam poradziłem sobie ze wszystkimi problemami
Trzeba było w sekcji server odfajkowac wszystko tak źeby był dostęp.
Kto czyta teraz mojego posta i się zastanawia nad instalacją ZoneAlarm 4 niech nie zwleka bo program jest naprawde dobry i fajny w obsłudze
kylson
Dodano
19.08.2003 12:35:39
Instalowałem Zona 4 i było dobrze. Jak cię ktoś atakuje albo nie wiadomo co robi z twoim kompem to ZoneAlarm cię poinformuje. Moźesz nawet sprawdzić na mapie skąd cię atakowali. Jak jakiś programik na twoim dysku chce "pobuszować" po internecie albo wysłać jakies twoje dane, to ZoneAlarm pyta cię o zgodę. To jest tyle zauwaźalnych cech na pierwszy zut oka. Moźe ktoś źucił drugi raz np. tire.
Grief
Dodano
19.08.2003 01:07:29
Przesunąłem do bezpieczeństwa.

Ja tego nie próbowałem, ale załoźe się źe tire, będzie miał sporo do powiedzenia o tym progsie.
SLAY3R
Dodano
19.08.2003 00:59:42
aruś
Dodano:
19.08.2003 00:37:03
Komentarzy:
8
Strona 1 / 1