Który z nowych Moderatorów nie spełnia Twoich oczekiwań?

Który z nowych Moderatorów nie spełnia Twoich oczekiwań i dlaczego? Prosze o obiektywne odpowiedzi!

Odpowiedzi: 20

XeviL:
Chociaź the judge ten pentagram jest odwrócony....(...) :D


Jakto odwrucony moim zdniem jest dobrze w ksztalt kozla i nwet fjowo sie kleci :P i moim zdniem pentagram czy jak to tam mozna jeszcze nazwac nikogo raczej nie obraza no moze jakies stre babcie od Rycyka. A tak przez przypadek to nie ty Mrowczyk przypadkiem mnie nie wyzywales ze jestestem lama i frajer bo nie moge zainstalowac fire costam i nie mge go skonfigurowac bo mi sie zdje ze to ty, i to przez takie zeczy cie wywalono takie teksty i uwagi mi raczej nie pomogly naprawic kompa a jak juz hcesz mnie wyzywac to prosze bardzo nie ma sprawy mozecie mnie wyzywac ile wlezie od cczego tylko chcecie ale na pw bo nie ma sensu pisac epitetow skierowanych do mnie na formu marnotrastwo forum. A tak wracjac do moderatorow moim zdaniem ten topic hyba dobze napisalem zamienil sie w jakies love stroy w piaskownice klucicie sie o blache zeczy jak byscie nie mogli sie pogodzic i dac sobie spokoj bo to tez moim zdniem jest bezsensu jak ktos cos ma do danego moderatora i forumowicza to piszcie sobie na pw. Zato pan loju musi teraz byc z siebie zadowolony twoj topic jest bardzo popularny i potrafisz wkuzyc moderatorow howaj sie lepiej nigdy nic nie wiadomo do czego oni sa zdonli.

Pozdrawiam
Tony
Dodano
30.06.2003 11:46:41
Mrowczyk
Inna sprawa – wiedza komputerowa. Moim zdaniem Tire nie posiada wystarczajacej wiedzy aby zostac moderatorem.


Wiedza komputerowa nie jest glownym czynnikiem decydujacym o tym czy ktos zostaje moderatorem czy nie.

Mozna miec ogromna wiedze i byc hmm... powiedzmy malo dojrzalym. Przyklady takich zachowan moglismy parokrotnie obserwowac na forum w twoim wykonaniu takze.
mrsit
Dodano
30.06.2003 09:04:45
Chociaź the judge ten pentagram jest odwrócony. On nikomu nie przeszkadzał poniewaź nie wchodził w naszą historie tak jak flaga mrowczyka. Wydaje mi się, ze zbyt pochopnie go oceniliście, dajcie mu szanse :D
XeviL
Dodano
29.06.2003 22:11:10
Usunalem moje logo. Jednak ten topic przeznaczony jest do dyskusji o nowych moderatorach!
mrowczyk
Dodano
29.06.2003 18:10:19
Usunalem moje logo. Jednak ten topic przeznaczony jest do dyskusji o nowych moderatorach!
mrowczyk
Dodano
29.06.2003 18:10:19
mrowczyk:
A pamietacie jakie bylo poprzednie logo the judge?


gdyby ktos nie pamietal lub nie wiedzial :


widocznie niczyje uczucia nie zostaly obrazone. Nikt nie zglosil mi swoich uwag na temat mojego emblematu dlatego takowy posiadalem. Z reszta w regulaminie nie jest zabronione (nawet teraz) posiadanie takiego AV, no chyba ze ktos czulby sie urazony.

Ja osobiscie mrowiec nie mam nic do Ciebie, oprocz tego ze niepotrzebnie wszyczynasz klotnie. Gdybys zachowywal sie normalnie, jak kazdy inny user to dalej bylbys na forum. A tak to az sam sie prosisz by admin Cie wywalil.


No a teraz znowu masz AV ktory jest kontrowersyjny, malo tego jest niezgodny z regulaminem i nie dziw sie ze zaraz znowu Cie wyrzuca z forum...


XeviL:
Jeźeli chodzi o logo The judge to wydaje mi się źe pentagram(o to logo chodzi?) nie jest zły poniewaź jest to symbol chroniący przed złem.



masz racje XeviL to jest symbol. Kazdy moze go odczytywac jak chce –> jako symboldobra, radosci smutku , jak kto woli, wolny kraj. Ale to nie wazne, najwazniejsze jest to ze nikt mi nigdy nie zwrocil uwagi. Nie jestem przywiazany do swoich emblematow, poniewaz to nie ja je zrobilem i gdyby ktos "mocno" uragumentowal mi ze powinienem zmienic AV to zrobilbym to....

PS. Nad swoim AV pracuje, i juz niedlugo ujrzy on swiatlo dzienne :)
The_judge
Dodano
29.06.2003 17:59:14
niestety musze powiedzieć źe częściowo(ale tylko częściowo) zgadzam się z mrowczykiem. Jeźeli chodzi o logo The judge to wydaje mi się źe pentagram(o to logo chodzi?) nie jest zły poniewaź jest to symbol chroniący przed złem.
XeviL
Dodano
29.06.2003 17:50:55
A pamietacie jakie bylo poprzednie logo the judge? Jakos nikt nie mial do niego pretensji!

PS. Obrazilem cie, bo byles bardzo stronniczy – pasuje mi to do tego okreslenia :lol:
mrowczyk
Dodano
29.06.2003 17:29:45
A pamietacie jakie bylo poprzednie logo the judge? Jakos nikt nie mial do niego pretensji!

PS. Obrazilem cie, bo byles bardzo stronniczy – pasuje mi to do tego okreslenia :lol:
mrowczyk
Dodano
29.06.2003 17:29:45
1. zastanawiam się mrowiec dlaczego mnie obraziłeś :?:
2. nigdy tire nie wysyłał mnie abym pisał ci pw, robiłem to sam w celu zaźegnania konfliktu, od tego jestem moderatorem a tire nawet o tym nie wiedział,
3. trzy razy prosiłem cię o zaprzestanie kłótni z tire, za kaźdym razem odpowiedałeś źe O.K. po czym dalej robiłeś swoje. Mam zacytować na forum twoje odpowiedzi do mnie na pw, równieź tę pierwszą w której mało grzecznie się odezwałeś do mnie :?: pomimo tego starałem się dalej konflikt zaźegnać a teraz taki typ jak ty mnie obraźa...
4. obraźałeś na forum takźe innych uźytkowników i dobrze o tym wiesz, a demonstrując znowu tę flagę obraźasz całą resztę, której się to nie podobało i o tym takźe dobrze wiesz.
5. nie płacz teraz źe zostałeś wyrzucony, wedle przysłowia "jak sobie pościelesz...."
aligator
Dodano
29.06.2003 17:20:50
Chyba poznajecie mnie? :–)
Tak jak kazdy "skazany" mam prawo powiedziec cos na swoja obrone :lol:

Chyba kaźdy sie domysla na kogo oddalem swoj glos. Dlaczego?
Wystarczy przejrzec jego posty.
Tire jest osoba nie kompetentna i latwo wpada w konflikty z innymi uzytkownikami forum:
http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=4191&highlight=tire
http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=4561
(konflikt z El Nino)
http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?p=19319&highlight=#19319
http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?p=18827&highlight=#18827
(konflikt z Sobolem)

B3tOn poinformowal mnie, ze takze mial konflikt z
Tire – posty te zostaly usuniete.

Zapomnieliscie juz o tym?

Inna sprawa – wiedza komputerowa. Moim zdaniem Tire nie posiada wystarczajacej wiedzy aby zostac moderatorem.
Czesto podaje informacje nieprawdziwe lub sprzeczne – ale jakie mam mniemanie o sobie!?
"bo ci nie pomoge"

Rzadzi sie na forum jakby byl conajmniej adminem:
tire:

Zwracam ci zatem uwagę po raz trzeci i ostatni.Od tej chwili twoje posty będę usuwał aź do momentu twojej relegacji z forum
Żegnam.

Czy to lezy we wladzy i kompetencjach moderatora? Usuwanie postow nienaruszajacych regulaminu bez porozumienia z administratorem forum? Wydaje mi sie, ze nie.
Wiec dla mnie tire to... osoba czytajaca Komputer Swiat :lol: Nabija sobie posty w lamerski sposob piszac jeden pod drugim (nie uzywa opcji "zmien").
Moderator powinien byc opanowany i wladac odpowiednim jezykiem. Nie przystoi mu okreslanie uzytkownikow takimi epitetami, jakimi zbluzgal mnie tire (m.in. zasraniec, gowniarz).
Nasuwa sie pytanie – czy taka osoba moze byc moderatorem? Odpowiedz jest oczywista – NIE!
Wszyscy broniacy tire ulegaja masowej sugesti i nie dostrzegaja jego wad!
Wierze w dobre intencje admina przy mianowaniu nowych moderatorow, jednak chyba nie zweryfikowal zbyt dokladnie ich postow.

Wypada tez wspomniec o usunieciu mnie z forum:

Tire nawet nie ma odwagi aby napisac do mnie PW. Wysylal do tego zadania swojego lizydupe – aligatora.
Po "podjeciu decyzji" przez tire otrzymalem PW od admina. Prosil mnie, abym zaprzestal klotni z tire. Przyjalem to do wiadomosci i postanowilem zastosowac sie do jego zalecen. Niestety, tego smego dnia, bez zadnego wyraznego powodu i ostrzezenia zostalem wyrzucony z forum.
Czy to jest w porzadku?!
Ocencie sami!


PS. Administrator Kuba pozwoli mi zarejestrowac sie pod innym loginem, wiec tire – nie masz prawa usuwac tego postu :P
mrowczyk
Dodano
29.06.2003 16:46:03
No więc myślę źe tire jest trochę nie wporządku, zamyka duźo postów, często wdaje się w zatargi i kłótnie, szybko się denerwuje. Nie pochwalełem teź jego ostatniego sporu z Mrowcem. Owszem posiada duźa widzę (i tu ukłon z mojej strony dla niego). Mam nadzieję, źe nie obrazi się za to co napisałem, tylko weźmie to sobie do serca i zmieni się. Tyle odemnie

i pozdrófka dla wszystkim Moderatorów 8)
kirdian
Dodano
29.06.2003 15:06:01
loju, skoro stworzyles taka ankiete : "ktory z moderatorow nie spelnia Twoich oczekiwan" to chyba swiadczy o tym ze masz zastrzerzenia do przynajmniej jednego z moderatorow (a moze wszystkich). Skoro tak to chyba powinienes sie pierwszy wypowiedziec, co Twoim zdaniem jest nie tak. Wasze uwagi sa bardzo mile widziane....
The_judge
Dodano
29.06.2003 13:11:56
aligator:

kolego loju coś mało odwarzny jesteś, bo jakoś Twojego głosu i uzasadnienia nie widzę... 8)


Mam taką zasade źe nie głosuje ani nie wypowiadam się w swoich ankietach
kirdian
Dodano
29.06.2003 12:24:44
Moim malo znaczacym zdankiem wszyscy sa normalni i porzadni i sklani do pomocy. Jedna wada moderatorow to to ze "szybko sie denerwujecie" wiec ja tu duzo nie bede pisal zadnyh niezrozumialych zwrotow bo jeszcze mie z forum wywala. Na koniec hciabym sie zapytac kto glosowal na pana TIRE nie wiem czym wam zawinil owy moderator mi w paru zeczah juz pomogl doradzil (hoc podczas naszych rozmow zapewne nie raz go krew zalewala i kiedy patrzy na moj nick to odrazu se mowi "NIE NIE TO ZNOWUSZ ON"). A wiec chcilabym powiedziec ze znajdziemy te 2 osoby, a potem, a potem nie wem co.:P

Pozdrawiam
Tony
Dodano
29.06.2003 10:43:02
dzieki KUBO
mefisto_k
Dodano
29.06.2003 00:22:21
Zgdazam się z przedrozmówcą (przedpisarzem :–))
Anonymous
Dodano
29.06.2003 00:04:00
mym zdankiem wszyscy moderatorzy są RULEZ kapujesz RULEZ i nikt nie jest gorszy od innego wszyscy sa gitez
mefisto_k
Dodano
28.06.2003 23:34:49
mym zdankiem wszyscy moderatorzy są RULEZ kapujesz RULEZ i nikt nie jest gorszy od innego wszyscy sa gitez
mefisto_k
Dodano
28.06.2003 23:34:49
nie ma co narzekać wszyscy są cool
kylson
Dodano
28.06.2003 20:43:49
kirdian
Dodano:
28.06.2003 19:04:58
Komentarzy:
20
Strona 2 / 3