Który lepszy? Zestawienie dwóch komputerów

Który lepszy? Zestawienie dwóch komputerów. I gorąca prośba o pozostawienie swoich trzech groszy... [u]Pierwszy:[/u] nVidia Geeforce 9800GT Intel Core 2 Quad Q6600 4 GB RAM [u]Drugi:[/u] ATI Radeon HD 5700 AMD Athlon II X4 640 4 GB RAM http://zapodaj.net/fe79b3bad211.jpg.html <--- tu zestawienie graficzne

Odpowiedzi: 9

Tak się zastanawiam: zarejestrowałeś się - na forum. Rejestrując się - zaakceptowałeś regulamin, w którym w ustępie "zakazy" stoi napisane krótko i zwięźle na temat "odkopywania tematów bez wnoszenia do nich czegoś nowego", dlatego nie rozumiem - co też ma znaczyć to wylewanie żalu "chciałem - ale tematy są za stare ...." ?? Coś chcesz w ten sposób udowodnić ?? Bo tego że forum ledwie dyszy - akurat mnie udowadniać wcale nie musisz. Tak więc - powtarzam publicznie - czuj się ostrzeżony. Następnych ostrzeżeń z zakresu archeologii nie będzie.
Veers
Dodano
09.09.2011 02:56:01
Napisał wyraźnie "A zastosowania? No wszystkie" I ciut poniżej, o wideo i grafice. Czyli jednym słowem, komputer do wszystkiego. Jakbym się bawił w archeologa, to bym odpisywał w jeszcze starszych postach, ale wybacz. Trudno jest na tym forum odpowiedzieć na coś, co nie ma już statusu "zakopane" (czytaj ostatni post już jest z przed paru miesięcy). Wybacz, ale po 30 minutach siedzenia miałem chęci odpisać w wielu postach, ale się powstrzymywałem z racji dat.
refki
Dodano
08.09.2011 23:30:14
Refki - nie dość że nie potrafisz czytać (to odnośnie tych "specjalnych zastosowań", co do których Bunch wypowiedział się zaledwie nieco powyżej), to jeszcze zabawiasz się w archeologa ? Niniejszym czuj się ostrzeżony. Następny taki post poleci do zsypu.
Veers
Dodano
08.09.2011 02:45:42
Jeżeli nie masz przed nim jakiś specjalnych zastosować, myślę wybierz AMD. Mniej zapłacisz. Pamiętaj o dobrym zasilaniu, bo czasami ten aspekt się pomija w budowaniu dobrego komputera.
refki
Dodano
07.09.2011 20:22:49
Dzięki Wither za Twoje zdanie. Widzę pewnie, że z Tobą też się ktoś droczył, skoro już mnie ostrzegasz przed takowymi. A zastosowania? No wszystkie. W sumie to programowe (grafika i video). Ale nie ma co tak tego rozstrzygać bo "do video" to są komputery mające po 16 czy 30 GB RAM a nie 4. Więc na nic się zdadzą moje ospowiedzi, że szukam komputera do pracy albo komputera do gier. Po prostu, który lepszy, wydajniejszy.
BUNCH
Dodano
04.07.2011 04:28:33
Daj sobie z nimi spokój, bo "eksperci będą się teraz z tobą droczyć. -ATI Radeon HD 57xx są wydajniejsze od GF 9600 -Lepszy jest procek AMD Podsumowanie: radzę II zestaw.
Wither14
Dodano
04.07.2011 00:24:02
Bunch - wiem, że ty wiesz, jakie cele (zastosowania) masz na myśli - ja się domyślać nie mam zamiaru.
Veers
Dodano
03.07.2011 03:15:01
Veers - wiem, do swoich też, ale mi pozostaje jedynie "mniejsze zło". I tylko chcę wiedzieć co lepsze.
BUNCH
Dodano
03.07.2011 01:04:10
Bunch - odpowiem jak zwykle enigmatycznie: do celów w jakich używam swój komputer - żaden z nich.
Veers
Dodano
02.07.2011 11:28:28
BUNCH
Dodano:
01.07.2011 16:25:37
Komentarzy:
9
Strona 1 / 1