Kroniki Riddicka: UZBB problem z grą

Gram aktualnie w grę Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay. Gra jest oryginalna - z kolekcji Extra Klasyka w polskiej wersji językowej. Jestem w etapie 17 zatytułowanym Feed Ward (dział żywienia) i muszę dodać jednemu kolesiowi truciznę do jedzenia. Problem w tym, że nie moge tego zrobić! Z nerwów ściągnąłem poradnik do tej gry i tam był taki screen: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/11/f420ec4d9f7c42c4.jpg[/IMG][/URL] U mnie taka chmurka w ogóle się nie pojawia. Tańczę koło tego stołu jak głupi i nic. Trucizny po prostu nie da się dodać a trzeba to zrobić. Od ostatniego grania zrobiłem już reinstalację systemu, gra została przeinstalowana, wczytałem nawet wcześniejszego save'a i doszedłem do tego momentu jeszcze raz i dalej to samo. Pisze tutaj bo być może ktoś miał taki sam problem i go rozwiązał. Ja już niestety nie mam pomysłów. Płyta nie ma żadnych rys, gra instaluje się poprawnie. Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Odpowiedzi: 7

siemka mam pewien problem, nie moge przejsc pewnego etapu gdzie trzeba sie przesliznac kolo kilku zolnierzy i mecha ( poziom 20 - punkt kontrolny ) moze ktos moglby mi pomoc?? z gory dzieki
keeton
Dodano
23.08.2007 16:20:31
Gierke przeszedłem i muszę przyznać, że jest świetna - lepsza nawet od obu filmów. Kiedy skończyłem oglądać filmiki kończące grę to aż mi się łezka w oku zakręciła, że to już koniec. Wiecie może jak idą prace nad kontynuacją tej wspaniałej gry? prace rozpoczęto ponoć już w 2004 roku po premierze Butcher Bay, ale nigdzie nie ma żadnych konkretnych informacji na temat sequela. Znacie może jakieś podobne gry przypominające klimatem Kroniki Riddicka? Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam i wszystkim gorąco polecam tą gierkę.
Damianos
Dodano
14.07.2007 13:07:54
Nie ma sprawy. A jak już zainstalowałem to też se zagram ;]
SLAY3R
Dodano
29.06.2007 21:34:54
Dzięki za pomoc. Już ruszylem z grą dalej ;P. Naprawdę tak bardzo mi się ta gra spodobała, że nie mogłem o niej zapomnieć. Jeszcze raz wielkie dzięki slay3r za pomoc. Ide grać dalej ;D pozdrawiam
Damianos
Dodano
29.06.2007 20:48:00
1. Wyrzuć ten poradnik :) 2. Widzę że z wieloma kolesiami nie gadałeś - nie masz zadania na otrucie Binksa. 3. W jedenej ze ścian stołówki jest metalowa płyta, odsuń ją i zgarnij itemy. 4. Wyjdź z feed ward i idż do recreation area C 5. Dla Gułaga oddaj znaleziona przed chwilą w stołówce czerwoną tubkę, 6. Od kolesia o ksywce Konował weż zadanie zgarnięcia długu od Binksa. 7. Wróć do Feed Ward, podrzuć truciznę do jedzenia. 8. Pogadaj z leżącym na ziemi Binksem :) 9. Wróć po nagrodę za wykonanie zadanie.
SLAY3R
Dodano
29.06.2007 17:19:23
Savy zajmują 1,3MB. Spakowałem je winrarem i zajmują 140KB. Zrobiłem quick save'a tuż przed tym momentem. Savy wyśle na maila - może się uda. Dzięki za pomoc.
Damianos
Dodano
29.06.2007 16:41:52
Hmm, dużo zajmują savy z tej gry? Jak nie to podeślij na slay3r@centrumxp.pl zobaczę, może mi się uda :P
SLAY3R
Dodano
29.06.2007 16:36:08
Damianos
Dodano:
29.06.2007 11:01:48
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1