Kopiowanie reguł w Microsoft Office Outlook

Witam serdecznie, Problem mam taki: czasem zachodzi potrzeba reinstalki systemu, a co za tym idzie, Offica wraz z pocztą. W Outlooku mam sporo katalogów, do których poszczególne reguły przenoszą odpowiednią pocztę. Jeśli reinstaluję system, to oczywiście wykonuje kopię pliku PST oraz REGUŁ (o ile dobrze pamiętam RWZ). Jak stawiam nowy program - wczytuję najpierw pst, a potem imporuje REGUŁY. Co się okazuje? W regułach szlag trafił docelowe katalogi (mimo, iż nic kompletnie się w ich układzie nie zmieniło)!!!! Warunek podziału poczty jest OK, ale szlag trafia miejsce docelowego przeniesienia danej poczty. Nie chce mi się ustawiać, nawet co pół roku, prawie 70 reguł... to mnie powoli męczy... Jest na to jakiś sposób?? Pozdrawiam Bart

Odpowiedzi: 3

Nie używam go więc nie mogę nawet poeksperymentować, ale zapytam :)
XanTyp
Dodano
25.03.2009 23:51:49
  • BartoszWaliszewski 26.03.2009 00:40:48

    [quote=XanTyp]Nie używam go więc nie mogę nawet poeksperymentować, ale zapytam :)[/quote] Będę WYSOCE zobowiązany za pomoc XanTyp.

Xan Typ, Twoja odpowiedz, wiaze sie troszke z moim innym pytaniem, zadanym na forum dotyczacym Windows'Vista (tez na WindowsXP.pl), dotyczacym profili. Chodzi o to, ze chcialbym miec CALY katalog z profilami (wszystkimi) na innym dysku i wskazywac systemowi gdzie on jest - nawet jesli go przeinstaluje co jakis czas. Jesli by mi sie to udalo - to sprawa z regulami pewnie sie sama rozwiaze... nie mniej widze ze chyba nikt (poki co) nie wie jak to zrobic... Jesli zas chodzi o obraz dysku - to pewnie by to pomoglo - gdyby Microsoft Office Outlook, zapisywal zasady regul na innej partycji, niestety nie idzie mu wskazac, gdzie te zasady sa - on je przechowuje TYLKO w jednym miejscu... Wyeksportowac mozna nawet na pulpit, importowac tez z roznych miejsc - ale przechowuje je w JEDNYM miejscu... w profilach Tak czy siak - dzieki za pomoc i jak wpdniesz na cos jeszcze daj znac.
BartoszWaliszewski
Dodano
25.03.2009 19:51:54
A obraz partycji nie rozwiązał by sprawy? Pomijam tu oczywiście wykonanie kopii wiadomości, zanim by doszło do nakładania...
XanTyp
Dodano
24.03.2009 22:54:44
BartoszWaliszewski
Dodano:
24.03.2009 21:50:47
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1