konwertowanie na pdf

ma problem ma adobe acrobat reader 6.0 i jak do tej pory przy konwertowaniu z dokumetow offica wzsystko bylo ok, ale ostatnia po prostu nic sie nie dzieje wlacza sie np dokument worda i koniec, ale np z plikow txt lub html kowertuje, reinstalowalem juz i offica i acrobata, ale nic nie dalo,
jak ktos wie co z tym zrobic prosze o pomoc

Odpowiedzi: 5

szłuchajcie a czy mi sie wydaje czy Acrobat reader uzywa konwertera online ?? bo moze tam coś jest nie tak ?? osobiście uźywam distlera ale to sie wszystko dzieje na kompie
pozdrawiam
jareeq
Dodano
09.08.2004 15:02:34
a jak wogóle się robi pdf w wordzie bez zadnych dodatkowych programów??
arturos
Dodano
02.07.2004 19:49:33
No wlasnie pare dni temu przy okazji czytania o jakims innym programie (chyba wlasnie tym, o ktorym piszesz) sprobowalem zrobic pdf'a z worda poprzez funkcje drukuj i poszedl (ale kazdorazowo musze jeszcze we wlasciwosciach drukarki odznaczac taka jedna opcje). Niestety nadal nie mam pojecia, co sie moglo stac, ze w wordzie nie ma zadnego sladu po pdf i nie reaguja w ogole na probe konwersji ... :?
t123
Dodano
30.06.2004 23:54:04
ja tam uźywam takiego programiku jak PDF CREATOR, instaluje się jako dodatkowa "drukarka" i po prostu jeźeli chce do pdf to daje na DRUKUJ i wybieram tą drugą "drukarkę" i mi konwertuje do pdf bez zadnych problemow. Programik jest za free i prawie na kazdej stronce z programami. Pozdrawiam
arturos
Dodano
30.06.2004 22:23:39
widze, ze przez ten czas nikt nie odpowiedzial, ale wlasnie mam ten sam problem. Reistal office xp i adobe acrobata 6pro i nic. Tylko word nie reaguje, bo reszta spoko. W wordzie po prostu nie ma nigdzie ikonek od adobe'a. W widoku tez nie ma. Spod prawego na plik worda po wybraniu create pdf otwiera po prostu worda i nic wiecej.

Jesli ktos sobie z tym poradzil, to bede wdzieczny za pomoc.
t123
Dodano
06.06.2004 14:32:41
Anonymous
Dodano:
02.11.2003 15:42:15
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1