Kontrola zdalna za pomocą telefonu

Tak jak w temacie: SE k550i i możliwość zdalnej kontroli komputerem. Sprawa wygląda tak: Laptop, Vista Home Pro, włączony bluetooth Telefon: włączony bluetooth Co robię: Za pomocą telefonu wyszukuję dostępne urządzenia, znajduje komputer, dodaję go do "Moich urządzeń", prosi o podanie hasła, podaje, stosowne okienko z zapytaniem o hasło wyskakuje również na ekranie komputera, wpisuję. Słowem: wszystko ok. Próbuję użyć pomocy zdalnej, wskazuję w telefonie, że chciałbym sterować komputerem (jest na liście) i dostaje komunikat, w którym jest napisane, aby sprawdził ustawienia bluetooth (komputera), bo nie może się połączyć. Dodam, że komunikacja w przeciwnym kierunku: komputer -> telefon działa (przesyłam w ten sposób pliki). Any ideas?

Odpowiedzi: 1

W konfiguracji nie ma żadnych haczyków, robiłem zdalną kontrolę tyle, że na modelu k800i. Połączenia ustawiałem w sposób, że komputer wyszukiwał telefon.
WaGonik
Dodano
15.04.2008 15:41:58
  • memek 15.04.2008 22:10:57

    poszukaj w aplikacji do zarządzania bluetooth coś na temat urządzenia HID. [quote=WaGonik]Połączenia ustawiałem w sposób, że komputer wyszukiwał telefon.[/quote] też tak zrobiłem

Gujet
Dodano:
12.01.2008 19:13:09
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1