KOntrola Konta Użytkownika

Witam, czy ktoś wie jak obejść ( nie wyłączyć) kontorlę konta użytkownika?? Mam programik ITE Smart Guardian który z założenia powinien uruchamiać się wraz ze startem systemu, lecz Kontrola Konta użytkownika za każdym razem pyta się czy zezwolic temu programowi na uruchomienie ponieważ nie rozpoznaje dostawcy. Jest to uciążliwe gdyż za pomocą tego programu mam ustawione prędkości wentylatorów na podkręconym procku, a bez SG nie uruchomią się przy włączonej w BIOS fumkcji Q-FAN. Instalowałem ten program tj; Samrt Guardian jako administrator, używałem uruchom jako administrator nawet wybrałem z właściwości uruchom za każdym razem jako aministrator i nic............................................... Ciągle jest blokowany prze Kontrole.......

Odpowiedzi: 5

Niestety, to jednak nie o to chodzi......zanim umieszczę preent screena to powiem ze taki sam komunikat pojawia się przy uruchamianiu GG.
Cerberus
Dodano
06.07.2007 13:23:15
Ooooooooo ciekawe, muszę wypróbować w domu jak wrócę z pracy. Ciekawe czy to rozwiąże problem bo o coś podobnego chodzi.
Cerberus
Dodano
04.07.2007 15:15:18
Nie wiem czy ja dobrze zrozumiałem Twój problem. Pokaż screena z komunikatu o ostrzeżeniach bo brak mi pewności. Update: Znalazłem. Sądzę, że problem leży w tym co opisane jest tutaj -> [url]http://itsvista.com/2007/01/itsvista-tip-22-stop-security-warning-from-apps-on-vista/[/url]
Żółty
Dodano
04.07.2007 14:29:39
Dobrze że chociaż tyle to zawsze coś. Dziś poszukam i dam znać czy udało mi się do czegoś dojść, być może wystarczy poczekać jakiś czas a system sam nauczy się iż ten program jest stale używany na takich a nie innych zasadach. Tak miał kolega i teraz ma spokój z tym komunikatem...........................czy to też jest możliwe??
Cerberus
Dodano
04.07.2007 12:51:44
Witaj na forum Cerberus! Spróbuj poszukać w Panel Sterowania -> Zasady zabezpieczeń lokalnych -> Zasady lokalne -> Opcje zabezpieczeń i znajdź "Kontrola konta użytkownika". Tam jest parę opcji, któraś może zadziała, sorki że tylko tyle ale w tej chwili nie pamiętam. Daj znać co i jak.
ChrisGud
Dodano
03.07.2007 00:31:38
Cerberus
Dodano:
02.07.2007 14:36:53
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1