Konkurs - wolne żarty

Do pewnego momentu konkurs był fajny, ale się organizatorom skończyły pomysły. Pytania typu "Jaki przycisk jest trzecim przyciskiem od lewej na belce windows live mail" to 'szczyt' kreatywności. Pan który układał pytania powinien puknąć się w czułko i zostawić taką robotę tym którzy mają jakiś pomysł. Tak samo pytanie z rundy 9 o to co nie znajduje sie w jakiejs tam sekcji. Odpowiedzią jest coś co znajduje się dwie linijki nad tą sekcją. Drodzy Panowie Organizatorzy, chyba nie chodziło o to żeby na pamięć uczyć się layoutu poszczególnych stron i programów. Szkoda, bo konkurs zapowiadał się fajnie, a wyszło jak zwykle g. Nie pozdrawiam

Odpowiedzi: 2

Moze cie zaskocze ale ja tez tak zrobilem. I to chyba tylko o to chodzilo, zeby nabic MS downloadow i tyle. Nawet jesli szybko sprawdzisz, to zabiera cenny czas, ty miaels poznac Live, takie podobno bylo zamierzenie konkursu, a nie uczyc sie na pamiec ile i gdzie sa jakie przyciski... ale teoria teorią a praktyka jak widać... Jest tysiące różnych pytań które można było wymyśleć, tak jak w pierwszych rundach konkursu...a tu widać że panom się ewidentnie nie chciało i poszli po najmniejszej linii oporu... a szkoda bo zapowiadalo sie naprawde niezle
qoodlata@hotmail.com
Dodano
24.04.2009 00:29:48
A nie pomyślałes o tym aby na czas konkursu zainstalować programy z windows live by móc szybko takie rzeczy sprawdzic? Ja tak zrobilem po kilku rundach, gdy zauwazyłem ze za duzo czasu trace na szukanie danej odpowiedzi w materiałach.
czarek1986
Dodano
23.04.2009 23:59:33
qoodlata@hotmail.com
Dodano:
23.04.2009 22:09:33
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1