Konkurs organizowany przez CentrumXP.pl

Że tam nie mogłem, to piszę tutaj... Wyszło nie do końca, tak jak przewidziałem i nie sądziłem, źe m.in. moja taka reakcja moźe doprowadzić do tylu negatywnych emocji... :(

Więc niniejszym wycofuję swoją deklarację o niebraniu udziału w Konkursie i staję do niego na takich samych zasadach. Juź nie będę wyjaśniał co miałem dokładnie na myśli pisząc tamte posty, bo to juź niewaźne.

Powiem tylko, źe przemyślałem swoje postępowanie i stwierdziłem (a po części mi to uświadomiono), źe takim zachowaniem wyrządziłem wielką szkodę i przykrość m.in. Kubie, który przecieź pięknie się postarał, by umilić nam ten wyjątkowy dzień w roku i pewnie trochę go to wysiłku kosztowało. Kuba się pewnie tego znowu wyprze, ale ja swoje odczucia mam... Więc Kubo, PRZEPRASZAM Cię za moje zachowanie, niegodne tego miejsca – WIEM, źe Ci się moje przeprosiny naleźą...

Jednemu wszakźe zaprzeczam, źe ma pierwsza reakcja wyniknęła ze strachu przed rywalizacją, czy tam tchórzostwa – jeszcze mnie widocznie za mało poznaliście – zwłaszcza jeśli chodzi o 'real', skoro tak mówicie. Ale skąd macie o niektórych rzeczach wiedzieć. Nie mam oto pretensji.

Sprawa jest taka, źe i tak miałbym utrudniony udział w Konkursie z racji na przyjazd rodziny (bierzmowanie siostry) i być moźe zdarzy się tak, źe mnie zwyczajnie nie będzie, albo będę w bardzo ograniczonym czasie. Trzeba się z tym pogodzić i radzić sobie w sytuacji jaką się zastało. Niemniej obecnie mam mocne postanowienie walki i jak tylko bedę mógł będę na forum, by pokazac na co mnie stać :wink:

Dziękuję za uwagę :idea:

Odpowiedzi: 6

ja niewiem oco sie pieklicie. jest konkurs, fajna sprawa, troche zabawy na forum, a tu widze ze jakies sprzeciwy. jak ktos niechce to bawic sie nie musi.
gieras
Dodano
26.05.2004 20:44:48
Emocjom zbytnim poddajecie się, rację Kuba ma.
To o zabawę tylko chodzi, ideologii nie dorabiajcie do tego – bez dziury w całym i spisku szukania wszędzie źycie Wasze milsze będzie a i ducha spokój osiągniecie.
Pozdrawiam.
Yoda
Dodano
26.05.2004 20:31:20
... a następny konkurs zrobimy na ilośc wazeliny. Ale nagród juź nie będzie...
Pawek, mi chodzi tylko o jedno: wyluzuj!
Kuba
Dodano
26.05.2004 19:43:03
Gagman:

4. Nie sądzę Pawek, źe musisz się tak bardzo kajać.
Moźe tak, moźe nie... A skoro tylko moźe, to ja wolę nie "ryzykować" i od razu spróbować wyjaśnić sprawę i postarać, by to nie wpływało w dalszym ciągu na nastrój na forum...

PS. Z tego co pisał Kuba wynikały podobne wnioski, ale jak juz napisałem wyźej – swoje wiem, wiem, źe zrobiło mu się przykro, a źe taki cel był ostatnim jaki przyszedłby mi do głowy, to nie wypadało nic innego jak napisać post w podobnym tonie co powyźszy.

DZIĘKUJĘ ZA ZROZUMIENIE... Ale mnie teraz zaleźy najbardziej na poprawieniu nastroju na forum, bo było świetnie, a przyczyniłem się do totalnego roztrojenia :cry:

UPDATE... Ja juź mam takiego pecha, źe nie wiem jakby dzień był dla mnie dobry (dzisiejszy obfitował np. w wiele bardzo waźnych i co waźniejsze pozytywnych wydarzeń), to muszę (nawet niecelowo) sprowokowac coś, źe stanie się on gorszy od poprzedniego :cry: Jak to mawiają: "Nie chwal dnia przed zachodem Słońca" – to prawda. Doświadczam teraz tego na własnej skórze...
Pawek
Dodano
26.05.2004 00:28:33
Gagman:
1. Pomysł Kuby uwaźam za świetny.

Zgadzam sie.Chyba na zadnym forum nie bylo konkursu z nagrodami.

Gagman:
2. Pomysł bicia rekordu traktuję jak ciekawostkę.

Ja bardziej jak zbiorowa akcje.
Gagman:
Ja Twoją decyzję w poprzednim temacie wyraźoną w jakiś sposób rozumiem.

Ja raczej nie rozumiem ale szanuje jego zdanie.
Gagman:
5. Jeśli wygram (choć nie sądzę by tak się stało) nagrodę przekaźę pewnej instytucji...

Ja nie licze na wygrana.
theboss78
Dodano
26.05.2004 00:23:27
1. Pomysł Kuby uwaźam za świetny.
2. Pomysł bicia rekordu traktuję jak ciekawostkę.
3. Postów napiszę pewnie tyle co zwykle (chyba, ze odkopię kilka tematów :wink: ).
4. Nie sądzę Pawek, źe musisz się tak bardzo kajać. Ja Twoją decyzję w poprzednim temacie wyraźoną w jakiś sposób rozumiem.
5. Jeśli wygram (choć nie sądzę by tak się stało) nagrodę przekaźę pewnej instytucji...

Pozdrawiam
Gagman
Dodano
26.05.2004 00:17:17
Pawek
Dodano:
25.05.2004 23:55:19
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1