Konkurs kamerki Microsoft

Witam, Parę miesięcy temu odbył się konkurs o kamerki Microsoft'u. Niestety do tej pory nagrody nie otrzymałem. Czy można wiedzieć ile można jeszcze czekać? Pozdrawiam

Odpowiedzi: 14

To świetnie ;)
Bandyto3xx
Dodano
20.12.2011 20:00:11
Ludziska chyba gościu naprawdę to wyśle te nagrody bo przysłał mi takiego maila: Witam, Będziemy wysyłać nagrody w tym tygodniu, weryfikuję w tym momencie wszystkie dane, ale ni mogę znaleźć po e-mialu Pana/Pani na liście. Można prosić o e-miał bądź liveID użyty w konkursie? Pozdrawiam, Jakub Hryciuk Dyrektor Zarządzający | Jakub.Hryciuk@OnexGroup.pl | 500-650-350 Onex Group | ul. Kierbedzia 4, 00-728 Warszawa | www.OnexGroup.pl Pisałem do niego z innego maila bo mam ich 4 aż. To chyba dobry znak
Geoeye
Dodano
20.12.2011 17:34:38
No ja też mam nadzieję że kamerki zostaną wysłane w końcu po tylu dniach od konkursu. Ja osobiście dzwoniłem do organizatora ale nie odbierał telefonów. Mam nadzieje że zostaną wysłane z pierwszego jak i drugiego konkursu nagrody
Geoeye
Dodano
10.12.2011 22:47:16
Rozmawiałem wczoraj z p. Hryciukiem i właśnie miałem o tym napisać, ale mnie ubiegłeś, Bandyto jeden!:mryellow: Tak więc potwierdzam, że też podobną informację uzyskałem - że przed świętami nie należy się spodziewać, ale że tuż przed nimi mają zostać wysłane, wraz z bliżej nieokreśloną rekompensatą.
Sapphire
Dodano
10.12.2011 15:39:47
Prawdopodobnie kamerki będą wysyłane 22 grudnia ;) Oby to był ostateczny termin.
Bandyto3xx
Dodano
10.12.2011 15:28:37
Ja mam zamiar zadzwonić do tego typa jeszcze raz na dniach, może powie coś nowego. Tak czy siak, ponownie zachęcam również do dzwonienia - zaspamować go do znudzenia!
Sapphire
Dodano
05.12.2011 19:55:12
Coś tam wiadomo nowego ?
PC98
Dodano
05.12.2011 15:35:40
Witam, podobnie jak ja nieco zawiedzionych, laureatów. ;) Maile można sobie darować od razu bo to jest taki w sumie półśrodek, natomiast polecam naciskać telefonicznie Pana Jakuba Hryciuka, do którego numer był podany w mailu informującym o wygranej. Sumarycznie kilka razy już dzwoniłem i wygląda to tak, że portal organizuje konkursy nie posiadając nagród, co jest nieco żenujące, bo w moim mniemaniu nie jest to jakaś strona-krzak postawiona u kogoś na strychu... Podobnie jak tu wcześniej napisano, p. Hryciuk za każdym razem przepraszał, zapewniał że nagrody na pewno będą i że "mają być kupowane", ale jak widać coś słabo im to wychodzi... Ostatni raz dzwoniłem w zeszłym tygodniu o ile pamiętam, prosił jeszcze o cierpliwość. Gdybyście coś organizowali ciekawego (jakiś bojkot czy co :mryellow: ) to piszcie. :)
Sapphire
Dodano
25.11.2011 03:00:15
Witam a ja także się podpinam do tematu oczekuje na nagrodę a tu lipa.Konkursy następne się odbywają a nagród za wcześniejsze nie ma. Pisałem także na wszystkie dostępne e maile ale z żadnego nie uzyskałem odpowiedzi.
mimons
Dodano
24.11.2011 17:36:07
Więc nie jestem jedyny :/ Ciekawe czy w ogóle ktoś z organizatorów zagląda na forum... Może chociaż by się wypowiedział?
Bandyto3xx
Dodano
24.11.2011 16:38:58
I ja również podpinam się pod temat. Pisze i ciągle nic. Odpuściłbym gdyby nie to że zająłem w pierwszym konkursie 1 miejsce a w drugim 12. Jak to nie pomo[u][color=red][b]rz[/b][/color][/u]e to panowie pozew zbiorowy i tyle co w tym temacie. I jeszcze przysyłają takie maile ze już będą kupowane te nagrody i wysyłane.To jest ostatni mail jaki otrzymałem: Witam, Chciałbym przeprosić za bardzo wydłużający się okres oczekiwania na nagrody. Na dzień dzisiejszy mogę zapewnić, ze będziemy kupować je, ale dopiero pod koniec tego miesiąca (ok 26-28.09). Jako rekompensatę dołożymy małą niespodziankę, która w jakimś tam stopniu mam nadzieję zrekompensuje czas oczekiwania na nagrody. Proszę więc o jeszcze trochę cierpliwości. Moja cierpliwość się już kończy co tydzień wysyłam i maile. Także koledzy wypowiadajcie się na ten temat
smatpl
Dodano
21.11.2011 19:58:02
Mam ten sam problem. Organizatorzy czyli Onex Group właściciel Centrum XP nie odpowiadają na żadne moje maile w tej sprawie. Może doczekamy się jakiejś odpowiedzi na forum ?
piotrteo
Dodano
21.11.2011 17:09:31
Niestety brak jest odpowiedzi od organizatorów tzn centrumxp.pl Nagrody miały dotrzeć pod koniec września - początek października. A tutaj wciąż cisza ;/
Bandyto3xx
Dodano
19.11.2011 15:07:32
[quote=Bandyto3xx]Witam, Parę miesięcy temu odbył się konkurs o kamerki Microsoft'u. Niestety do tej pory nagrody nie otrzymałem. Czy można wiedzieć ile można jeszcze czekać? Pozdrawiam[/quote] Zwróć się do autorów konkursu, jeśli otrzymałeś nagrodę miałeś zapewne regulamin uczestnictwa :-k tam kieruj swoje pytania.
Faker
Dodano
18.11.2011 00:34:03
Bandyto3xx
Dodano:
17.11.2011 17:50:13
Komentarzy:
14
Strona 3 / 3