konkurs internet explorer

Witam, brałem udział w konkursie który polegał na pobraniu, testowaniu przez tydzień i opisaniu najnowszej przeglądarki MS internet Explorer 9. Konkurs nosił nazwę "Internet Explorer 9 - Piękne jest uczucie miłości" („Konkurs”). Nie dostaje żadnej odpowiedzi od suportu na temat konkursu pisałem na adres info@GrupaCentrumxp.pl. W regulaminie było napisane:[color=blue] 5.6. Nagrody zostaną przesłane zwycięzcom pocztą poleconą na koszt Organizatora w terminie do [b]45 dni[/b] od dnia określonego w pkt. 6.1 niniejszego Regulaminu, tzn. od dnia opublikowania listy Uczestników nagrodzonych w Konkursie.[/color] A 45 dzień po ogłoszeniu wyników już dawno minął. Proszę o wypowiedzenie się adminów oraz innych uczestników konkursu. Pozdrawiam konox.

Odpowiedzi: 3

W dziale "kontakt" portalu znajdziecie numer telefonu do organizatora.
XanTyp
Dodano
06.01.2011 16:00:22
Jest info o konkursie na stronie centrum xp w którym jest lista 40 zwycięzców i jestem na tej liście. Nie dostaje tylko żadnej odpowiedzi na temat wysłania nagród
konox
Dodano
06.01.2011 12:49:48
  • mimons 06.01.2011 15:25:10

    [quote=konox]Jest info o konkursie w którym jest lista 40 zwycięzców i jestem na tej liście.[/quote] Dokładnie, A chcieli byśmy w końcu dowiedzieć się coś w tej sprawie, bo piszę cały czas na e mail na ten który podał @konox i nic. A na początku dostałem e maila, było w nim napisane "nagrody zostaną wysłane tydzień przed świętami". Święta minęły już wszyscy o nich zapomnieli na nagród do tej pory nie ma. Kiedy zostaną wysłane...?

[quote=konox]5.6. Nagrody zostaną przesłane zwycięzcom[/quote]Wobec braku jakiejkolwiek informacji zwrotnej, skąd wiesz, że jesteś jednym ze zwycięzców?
XanTyp
Dodano
06.01.2011 06:30:22
konox
Dodano:
05.01.2011 23:37:49
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1