koniecznie przeczytajcie !!!!!!!

Jak juz pisałem tu na forum skaner on line mks_vir zidentyfikował plik , przed którym przestrzegł mnie,źe to najprawdopodobniej jest to wirus a taki alert wyświetlił w oprciu o heurystyke tego programu , kasyfikując go jako W32.generic, plik zawierał plik z końcówką dll . Sugerując się tym wynikiem postanowiłem plik oczyścić tym skanerem co jednak okzało się niemoźliwe, nie moźna było go takźe tym programem skasować bo zaraz się zamykała strona mks(czynność powtarzałem ). W końcu postanowiłem wysłać podejrzany plik do mks by zbadali i ocenili definitywnie. A oto co mi wysli po 3 dniach w odpowiedzi(plik wysłałem w sobote w południe ....co z tym pogotowiem i czasem reakcji na problem ??????) ,,to stara instalka i RACZEJ nie zaiwra wirusa'' tyle !!??. Bylem jednak konsekwentny i wyslalem tez plik do mcafee by go zbadali a tam totalne zdziwienie ,czemu go posłałem , w oparciu o jakie przesłanki i jaki silnik antywira go uznał za podjerzany..?. Dzieki mks za profesjonalizm , raczej nie skorzystam z zakupu tego pragramu, nie, na pewno!

Odpowiedzi: 9

Na jakiej podstawie piszesz ze to byl praktykant ? Chyba nie stales obok niego gdy wydawal opinie o rzeczonym pliku ? Telepata ? :P
EL NINO
Dodano
04.12.2003 21:47:41
Żadne artykuły nie zmienią pierdoł napisanych przez praktykanta przyjętego do roboty w MkS_vir.
A w pogotowiu wirusowym nie powinno być miejsca dla początkujacych :!:
tire
Dodano
04.12.2003 16:57:27
To co wyzej ale juz zalogowany.
McScr@by
Dodano
03.12.2003 20:52:11
A ja radze przeczytac ten artkuł,zamim wyda sie ostateczny werdykt :http://www.pckurier.pl/archiwum/art0.asp?ID=5441
Anonymous
Dodano
03.12.2003 20:30:55
Oby to była tylko jednorazowa wpadka speców mks–a, bo takie działanie nie świadczy o profesjonaliźmie.
wirus
Dodano
03.12.2003 10:45:00
to sprawe zamkne, wysłałem ten plik jeszcze do pandy i przyszła jasna i klarowna odpowiedz, ,,plik jest czysty, nie wykryto wirusa''!, czy widzisz róźnicę w podejści specjalistów z obu firm , jaką odpowiedz otrzymałem od mks, bo jeśli tam nie potrafią ostatecznie ocenić czy dany plik jest nosicielem wirusa czy nie, u siebie w laboratorium, to kiedy zdobędą tą pewność???, brak im sprzętu czy specjalistów w laboratorium?, a moźe poprostu mnie zbyli zdawkową odpowiedzią ale czy to świadczy o profesjonaliźmie?. Pewności 100% nigdy nie masz, bo wykrywalność nawet najlepszego antywira nie zawsze jest 100% z prostego względu, internet to globalna wioska i czasem jakiś wirus rozprzestrzenia się lokalnie i zostaje dołączony do bazy danego antywira, gdyź to jemu posłano do zbadania zaraźony plik a potem włącza się go do bazy antywirusa, skoro mks , nie wie czy to wirus na pewno to nie włączy go do swojej bazy ,to ma być profesjonalizm?, jesli oni nie mają pewności co to jest , to ja ją mam mieć??
Anonymous
Dodano
03.12.2003 01:46:15
Moim zdaniem nalezy inaczej podejsc do tematu,poniewaz nigdy nie ma 100% pewnosci w wykrywaniu wirusow,a to dlatego ze codziennie wychodzą nowe viry ktorych nie ma w zadnej bazie.Ludzie codziennie pisza nowe swinstwa i puszczaja je w obieg,dlatego uwazam ze MKS podal wlasciwa informacje.Nie trzymam za ta firma poprostu uwazam ze wlasnie MKS podszedl do sprawy profesjonalnie.Jest duzo wirusow ktore aktualnie sa w interniecie a nie figuruja w bazach.Przypomne wam chodzby Prosiaka ktory przes dlugi okres nie byl wykrywalny przez wiekszosc antywirow.
Update:
Całą sprawe widze wlasnie w ten sposob.
McScr@by
Dodano
02.12.2003 23:46:46
Hmmmmmm :?
Są liczne zwolnienia z pracy w ramach restrukturyzacji firmy MKS.
Zmienił się teź ekspert.
Zapewne olał temat i na odwal się zaopiniował.


Punkt dla McAfee
:D
tire
Dodano
02.12.2003 21:24:33
Co najmniej zastanawiające. Jak moźna napisać, źe plik RACZEJ nie zawiera wirusa :?: Fachowcy w takich firmach powinni chyba dawać jednoznaczne odpowiedzi: jest wirus albo nie ma. Dziwne.
wirus
Dodano
02.12.2003 11:04:59
Anonymous
Dodano:
01.12.2003 21:44:39
Komentarzy:
9
Strona 1 / 1