Koniec wsparcia dla Windows 98 i Millenium

Zapraszamy do komentowania aktualności: Koniec wsparcia dla Windows 98 i Millenium.

Odpowiedzi: 9

Microsoft chce umyć ręce od swojego starego produktu i pozbyć się kłopotu. Proszę bardzo ale niech nie wymagają od innych że wymienią to co działa . Zmieńcie system. Łatwo powiedzieć jeżeli firma ma wiele stanowisk z 98 lub jeszcze z 95. Czemu przy sprawdzaniu cen zakupu 98 i xp ceny za wersje oem były prawie ze identyczne, skoro zaprzestają wsparcia technicznego zmienić się powinny ceny. Wymagania co do licencji nie ulegają zmianie natomiast świadczenia usługodawcy co do sprzedawanego produktu zawsze. Poza tym wiele aplikacji nie działa z win xp z którym nawet z service packami są wieczne problemy i kombinacje. Czasem nie wiem czy service packi Microsoftu poprawiają dzialanie mojego xp czy wręcz przeciwnie zamulają ten system.Co do bezpieczeństwa w xp nie będę komentował bo szkoda klawiszy. Dodam tylko że ceny starych aplikacji microsoftu nijak nie mają się do rzeczywistości. Rozumiem że coś przestarzałego powinno być tańsze niestety nie w przypadku produktów Mocrosoft. Ciekawe ile będzie kosztować Vista i czy to rzeczywiście będzie produkt który tyle może czy może tylko kolejna próba wydojenia użytkowników PC.
Komentarz
Dodano
31.07.2006 11:13:49
Nie wiem czy zaprzestanie wsparcia technicznego do win98 to dobre wyjście.Jeszcze jest wiele programów które działają tylko pod 98, a z XP nie chcą. Co do bezpieczeństwa XP-ka to mam wielkie wątpliwości.
Komentarz
Dodano
22.07.2006 20:24:20
Stabilny i szybki może tak, ale czy bezpieczny?? Ostatnie wydanie bety 2 to porażka - przez to przesunęli przemierę Visty o kilkanaście tygodni.
Komentarz
Dodano
21.07.2006 21:52:44
przesadzasz :/ nad vistą pracują juz szmat czasu. jak sie bedzie mialo spoko sprzecik to napewno wypali. stabilniejszy i szybszy windows juz nie dlugo wejdzie na polskie rynki na co czekam z wielka niecierpliwoscia :)) POZDRO
Komentarz
Dodano
20.07.2006 20:26:43
Wiadomo stare cieszy naprawde przesadzili wiadomo technika i postę idą do przodu a my nie mozemy stac w miejscy ;/;/ a tak pozatym Vista to bedzie według mnie niewypał :)
Komentarz
Dodano
18.07.2006 01:37:06
Ale to jest juz ostatni dzwonek dla Microsoftu zeby zarobic jeszcze na XPeku przed wprowadzeniem Visty :-)
Komentarz
Dodano
12.07.2006 18:55:43
Przecież ten termin i tak wielokrotnie był przesuwany.
Komentarz
Dodano
12.07.2006 16:59:35
Microsoft przesadziła z tą przestiadką użytkowników Winowsa 98, 98SE i ME na przejście na XP. Przecież za kilka miesięcy wyjdzie VISTA!!! Mogli poczekać i jeszcze przez kilka miesięcy wspierać technicznie... Potem w dzień pojawienia się Visty na polskim rynku wtedy... ...wtedy 98, 98SE i ME na odstawkę... Microsoft przesadza:( Ja używam XP-eka i planuje przejście na Vistę...
Komentarz
Dodano
12.07.2006 13:50:58
No tak, stare Winy doczekały się. Troche mi szkoda Wina98. Tyle lat z nim wytrzymałem. Było, minęło... życie :)
Komentarz
Dodano
11.07.2006 07:25:37
CentrumXP.pl
Dodano:
11.07.2006 07:25:36
Komentarzy:
9
Strona 1 / 1