Koniec Razorback i Gruk

Wczoraj serwery te zostały przechwycone przez policje belgijska.
prawdopodobnie teraz sa podstawione fake serwery a ich IP zazyna sie od 64.
szkoda dobre były
a zwłaszcza razorback 2

Odpowiedzi: 19

s87:
jeden LEK,a mianowicie sa to SPORE OBNIZKI NA OPROGRAMOWANIE I GRY etc. prawdA?

Gówno prawda.
mettal:
Tak onizki sa jakims sposobem, ale nie do konca, ba sa i tacy ktorzy nie kupia gry ktora kosztuje 10zł, bo wola ja sciagnac za darmo.

Święta prawda.
maq123
Dodano
23.02.2006 22:04:39
a postawcie sie w roli autora np. takiego programu do obróbki przypuśćmy filmów. On i jego wpsółpracownicy upisali sie kilometry kodu, nie przespali wiele nocy, dwoili sie i troili zeby wymyslic cos nowego a teraz ktos to kradnie i za friko uzywa. Jakby sie dało to byście jeszcze "źarcie" z kazyy sciągali :lol:
adik154
Dodano
23.02.2006 02:05:50
moohomor:
IMO kupcie komputer, oryginalne oprogramowanie, oryginalne gry itd

myślicie źe tego niepopieram? teź jestem za tym aby tak było!
ale wiecie teź jakie są realia.(smutne)

p.s.
niechcialbym aby posądzano mnie o kradzieźe :wink: tak tylko napiasałem tego posta a tu spotykaja mnie takie "polecenia"
Na drugi raz kupcie oryginalne oprogramowanie i oryginalne gry, a ukradnijcie komputer. Co za róźnica?. Na jedno wychodzi.
darekgra
Dodano
23.02.2006 01:56:55
mettal:
I co myslisz ze kogos to powstrzyma?


Pewnie.Niejednego.Większość pomyśli ze Razorback był najlepszy, i przestaną sciągać.Przynajmniej zmniejszą ilośc ściąganych plików ;)

Ja jedynie emulem ściągałem kiedyś tapety na pulpit(spakowanie ponad 100mb), skórki do winampa, i raz AllPlayera, jak stronki się wolno wczytywały ;) Teraz nawet nie mam go zainstalowanego.
Anonymous
Dodano
23.02.2006 01:29:28
panroman:
Na drugi raz kupcie oryginalne oprogramowanie i oryginalne gry, a ukradnijcie komputer. Co za róźnica?. Na jedno wychodzi.
Pozdrawiam.


Komputer trudniej ukraść niź oprogramowanie bo mogą Cie zobaczyć jak tłuczesz szybe.

IMO kupcie komputer, oryginalne oprogramowanie, oryginalne gry itd. taka powinna być kolejność.

8) Pozdro.
moohomor
Dodano
22.02.2006 22:20:54
Ja korzystam z p2p – legalnie. Dlaczego?? Do tej pory sciagnalem 4 dystrybucje Mandrakea i 2 Red Hata. Od czasu do czasu jakis dobry kabaret.

PS: Moj brachol ma lokalny HUB DC w Krakowie. Przydatne.
Peter_l
Dodano
22.02.2006 21:43:13
darekgra:
bo niewszystkich stac na kupno orginalu za 100 albo 200 zł. teź wolalbym iśći kupić orginał i miec swiety spokuj,ale nie za taką kasę.

Na drugi raz kupcie oryginalne oprogramowanie i oryginalne gry, a ukradnijcie komputer. Co za róźnica?. Na jedno wychodzi.
Pozdrawiam.
panroman
Dodano
22.02.2006 20:41:47
Xamil:
I bardzo dobrze.Przynajmniej nie bedą tyle sciagać


taa, kto bedzie miał to dalej będzie turlał z neta, a z p2p i tak nie korzystam ;)
WaGonik
Dodano
22.02.2006 20:07:58
panroman:
Rebe – jest nas dwóch (conajmniej).
Dobrze zes dolozyl ten nawias kurna, bo bym sie pogniewal :P . Trzech to zawsze wiecej niz dwoch :wink: .

Korzystanie z neta jest rownoznaczne z uzywaniem p2p ? Ja mam na ten temat calkiem inne zdanie. Nie oczekuje rowniez odpowiedzi na to pytanie.
EL NINO
Dodano
22.02.2006 19:08:49
Rebe:
darekgra:

nieznam osobiście osoby która by posiadała neta kompa i niekozystała z p2p.


Ja zaś znam – nawet widuję ją ilekroć spojrzę ...w lustro.

Rebe – jest nas dwóch (conajmniej).
panroman
Dodano
22.02.2006 15:41:06
Dajcie sobie spokój z tymi argumentami(?) ekonomicznymi. Ileź razy moźna do tępych łbów wbijać, źe jak Cię nie stać to nie uzywaj,a nie ideologię dorabiaj za pokrzywdzonego się mając.

Popatrzecie w swoje podpisy ze specyfikacją sprzetu i pomyślcie jaka jest proporcja jego ceny do tego nad czym isę uźalacie.
Kaźdą grę trzeba mieć gora tydzień po premierze, a jeszcze lepiej miesiąc czy dwa przed nią, a potem ...ale ona kosztuje 159zł, a poczekać parę miesięcy i kupić ją za 60zł to juź dyshonor.
Pewnie, źe tak lepiej być zwykłym złodziejem.

Rekapitulując – chcecie to ściągajcie, ale ideologii do tego nie dorabiajcie, bo to juź niektórym z nas się przejadło.
Rebe
Dodano
22.02.2006 15:19:07
s87:
SPORE OBNIZKI

swięta prawda
bo niewszystkich stac na kupno orginalu za 100 albo 200 zł.teź wolalbym iśći kupić orginał i miec swiety spokuj,ale nie za taką kasę. i jestem pewien ze gdyby plyta z muzyką lub filmem kosztowała 10 zł to wiele osób (3/4 tych co ciągna)by ją kupilo.i cieszylo sie z orginalu (swietnej jakości itp.)
darekgra
Dodano
22.02.2006 14:58:12
Tak onizki sa jakims sposobem, ale nie do konca, ba sa i tacy ktorzy nie kupia gry ktora kosztuje 10zł, bo wola ja sciagnac za darmo.

A ogolnie chodzi o to, ze producenci softu zaslaniaja sie tym ze z powodu duzego piractwa, ceny musza byc wysokie, by choc troche zniwelowac straty. Z drugiej strony piraci krzycza, ze piractwo jest dla tego ze wlasnie ceny sa tak wysokie. I mamy bledne kolo.
mettal
Dodano
22.02.2006 14:57:58
Walka z piractwem nie jest bezskuteczna ,bo znam na to jeden LEK,a mianowicie sa to SPORE OBNIZKI NA OPROGRAMOWANIE I GRY etc. prawdA?
s87
Dodano
22.02.2006 14:52:33
Rebe to niesą źale ani płacze!
poprostu stwierdzenie faktu, a liczby uźytkowników owych serwerów mówią wszystko.
sory jesli mój post komuś nieodpowiada, jesli chcecie to go usuńcie. niemam nic przeciwko
pozdrówka
darekgra
Dodano
22.02.2006 14:17:23
darekgra:

a swoją drogą Xamil to ja nieznam osobiście osoby która by posiadała neta kompa i niekozystała z p2p.


Ja zaś znam – nawet widuję ją ilekroć spojrzę ...w lustro.

W związku z tym z czystym sumieniem mogę napisać, źe mam w głębokim powaźaniu Wasze źale i smutki w zakresie zamykania jakichś serwerów, wiryn itp., których nazwy są mi kompletnie obce, a o ich zawartości mogę wnosić na podstawie takich płaczów jak ten w poscie otwierającym.
Rebe
Dodano
22.02.2006 13:34:00
mettal:
Walka z piractwem jest bezskuteczna

od dawna było wiadomo ze co zakazane to bardziej kusi :)
a swoją drogą Xamil to ja nieznam osobiście osoby która by posiadała neta kompa i niekozystała z p2p.
ps
juz na Kad mozna więcej znaleźć
darekgra
Dodano
22.02.2006 13:08:29
Xamil:
I bardzo dobrze.Przynajmniej nie bedą tyle sciagać


Hahaha, twa naiwnosc nie zna granic.. I co myslisz ze kogos to powstrzyma? W ich miejsca juz powstaly dwa nowe serwery, na ktorych jest coraz wiecej userow i plikow. A userzy Razorback2 przeszli na eDonkeyServer No1, z godziny na godzine coraz wiecej plikow i uzytkownikow. Walka z piractwem jest bezskuteczna, czym bardziej napieraja i chca powstrzymac, tym bardziej opor narasta... Nie zapomnij ze eMule to nie tylko ed2k, ale na dzien dzisiejszy przedewszystkim siec Kademlia w ktorej do wyszukiwan i pobierania plikow server jest niepotrzebny, i jest na tyle rozwinieta ze servery sa juz praktycznie malo istotne. A juz niedludo do uzytku trafi Kad 2.0...
mettal
Dodano
22.02.2006 12:41:38
I bardzo dobrze.Przynajmniej nie bedą tyle sciagać
Anonymous
Dodano
22.02.2006 04:33:59
darekgra
Dodano:
22.02.2006 03:02:35
Komentarzy:
19
Strona 1 / 1