Konica-Minolta 2430DL drukuje tylko stronę testową

Witam, Mam problem z sieciową drukarką Konica-Minolta 2430DL. Drukarkę instaluje, pobierając ze strony producenta sterowniki, następnie dodaje nowy port TCP/IP. System informuje mnie, że skomunikował się z drukarką i prosi o sterowniki, podaje ścieżkę dostępu do sterowników. Drukarka jest zainstalowana i mogę wydrukować stronę testową. Strona testowa drukuje się, wszystko wygląda, że jest ok! Niestety następne strony i inne jakiekolwiek dokumenty wysłane do drukarki, nie drukują się! W oknie drukarki, pojawia się komunikat "Błąd" i na tym sie kończy . . . Nie można już niczego wydrukować, zarówno z kąta administratora jaki i zwykłego użytkownika. Nie pomagają również zainstalowanie innej wersji sterowników! Proszę o wszelkie sugestie, jak rozwiązać ten problem . .. Pozdrawiam kakiet

Odpowiedzi: 2

Nie ma znaczenia, czy drukarka, jest domyślna, czy nie domyślna. Nie ma również znaczenia z jakiego konta instaluje drukarkę . . . Zawsze kończy się to, drukowanie, tylko pierwszej strony testowej!
kakiet
Dodano
02.03.2009 10:50:39
Podoba mi się ten kąt administratora. Może w innym kącie da radę? :P A bardziej poważnie: Sprawdź, jaka drukarka w systemie jest ustawiona jako domyślna.
XanTyp
Dodano
27.02.2009 12:39:56
kakiet
Dodano:
27.02.2009 12:02:26
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1