konfiguracja zyxel prestige 334

witam otóż sąsiadowi chciałem udostępnic kawałek świata:) w postaci łącza:)odkupiłem routre o nazwie jak w temacie i tu moje pytanie jak poprawnie to zainstalowac by chodziły dwa komputery na tym?? mam neta zdialogu DIALNET adres dynamiczny prosze o opis co mam robic krok po kroku (nie znam angielskiego)jak poprawnie skonfigurowac taki routeproszę o pomoc:)pozdrawiam serdecznie:)

Odpowiedzi: 5

Mam wrażenie, że tobie nie chce się tego w ogóle zrobić. Najlepiej by było, gdyby ktoś wylazł Ci z monitora i zrobił sam, bo tobie się nieeeechceeeee, ergo - ty nieeeeuuuuumieeeeesz i w ogóle wszystko jest beeeeee i do deeeeeee. W instrukcji, którą ci podlinkowałem, masz wszystko rozpisane - dosłownie jak krowie na granicy. Krok po kroku, co i gdzie kliknąć, otworzyć i wpisać. I wiesz, korci mnie, żeby spełnić twoje ostatnie życzenie... Ale ja nie jestem tu od spełniania życzeń ]:->
XanTyp
Dodano
02.08.2009 00:07:42
nie smae wpięcie nic nie dało :( co do tego szyfrowania to tez nic nie wiem o co chodzi:)??=d> =d> =d> =d> =d> temat do zamkniecia
oskang
Dodano
01.08.2009 20:42:33
A wpięcie samych tylko kabelków z kart sieciowych do routera nic nie dało? W swoim routerze jedyne co zmieniałem, to hasło dostępu do niego samego (zamiast admin i 1234) i szyfrowanie WPA. I nic więcej. A skoro obaj jesteście na kablach, to co tu wpisywać? Kabel z modemu w router, z routera dwa kable na wasze kompy i to by było chyba na tyle.
XanTyp
Dodano
01.08.2009 20:25:58
mam też tą instrukcję ale i tak mam problemy z konfiguracją co do dokładnej instrukcji to nie ma bo kupiłem sam router:( i nie wiem co mam wpisac u kolegi by terz mniał dostep.u mnie jest modem.dlatego proszę o pomoc w konfiguracji krok po kroku:) ta instrukcja to jest szybki start nie ma pokazane co mam zrobic u siebie a co wpisać u kolegi??pozdrawiam oskang
oskang
Dodano
01.08.2009 16:51:50
Zajrzyj do instrukcji. Albo [url=http://boberov.maszyna.pl/allegro/_P334_Manual_PL.pdf]tutaj[/url]? 20 sekund zajęło mi znalezienie tego w sieci.
XanTyp
Dodano
01.08.2009 06:28:53
oskang
Dodano:
01.08.2009 05:23:12
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1