Konfiguracja routera w astercity (zabezpieczenie).

Witam , mam taki problem. jestem calkowicie (prawie) zielony jesli chodzi o sieci WIFI w domu, wlasnie nabylem router z AC Linksys WRT54GL. moj problem dotyczy zabezpieczenia sieci szyfrowaniem chyba (nie bardzo wiem o co chodzi). Obecnie przez wizard skonfigurowalem router do pracy w lan po kablu (dziala na 2 laptopy), skonfigurowalem tez lan po wifi na 2 laptopy, tez dziala, ale niestety w czasie konfigu musze ustawiac na disable (czyli nie zabezpieczona), bo jak skonfiguruje na enable , wygeneruje klucz itp, to niestety nie da sie polaczyc, uzywam do laczenia sie z wifi oprogramowania ThingPad IBM , i oczywiscie jak na liscie mam swoja siec na disable to sie laczy a jak na enable to failed, co jest dla mnie zrozumiale. Problem w tym ze jak sadze powinienem jeszcze jakos skonfigurowac (w stosunku do konfigu routera) karty bezprzewodowe w laptopach, ale tu jest pies pogrzebany bo nie wiem gdzie i jak. Moj system to xp prof. Czy byla by jakas dobra dusza i pomogla, najchetniej na gg 207344 ale byc moze nawet tu by bylo lepiej , moze wiecej takich jak ja by sie dowiedzialo:) Serdecznie pozdrawiam i licze na pomoc. Jacek23

Odpowiedzi: 0

Jacek23
Dodano:
17.08.2007 19:45:51
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0