KOMUNIKATORY

Witam, mam pytanko do użytkowników komunikatorów. Od kilku lat używam konnekta (głównie protokół GG), ale zamarł on troszkę w rozwijaniu się, więc planuję się przerzucić na coś innego. Zainstalowałem AQQ , mile zaskoczyły mnie śliczne skórki ale... jego możliwość personalizacji nie jest tak duża, jak w konnekcie. Napiszę dokładnie "co mnie boli". Zacznę od początku * Po cholerę okno zmiany profilu, skoro mam tylko jeden ? * Tytuł okna "AQQ [wersja]" nie brzmi najlepiej w porównaniu w konfigurowalnym tytułem okna w konnekcie. * Awatary... owszem, przydatne, ale nie ja z nich nie korzystam. Można by je jakoś wyłączyć... * Numer kontaktu w postaci numer_GG@plugin.gg.aqq.eu też nie jest "fajny" sam numer wystarczyłby, skoro mamy przy nim słoneczko GG. * Wielkie ikony zaraz nad listą kontaktów... to także powinno się regulować. * Personalizacja, personalizacja i jeszcze raz personalizacja!! Mało opcji w Ustawieniach, stanowczo za mało jak na możliwości, które oferuje AQQ. Podsumowując, jeśli ktoś znajdzie rozwiązania powyższych problemów, to z przyjemością przyznam, że AQQ jest bardzo fajny. Jeśli jednak ktoś już je znalazł w innym komunikatorze (oprócz konnekta), to proszę, niech się podzieli nazwą programu ;-) Chodzi mi o w pełni (no, może w większości) konfigurowalny interface i inne takie. Pierdoły takie jak wtyczki z programami TV, notatkami czy imieninami nie są konieczne, nie korzystam z nich. Pozdrawiam, Bejkrools.

Odpowiedzi: 1

Spróbuj Mirandy. Ta z kolei ma multum możliwości konfiguracyjnych, budowę wtyczkową i takie tam. Można w zasadzie zrobić wszystko, ale potrzeba sporo czasu na dopasowanie komunikatora do swoich potrzeb.
Bobi
Dodano
22.09.2008 14:52:36
Bejkrools
Dodano:
21.09.2008 20:30:12
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1