komputer zakłóca radio

czy ktoś miał podobny problem – krewki sąsiad (emerytowany policjant) słucha 1 programu radia na falach długich – i co – nasłał na mnie Urząd Kontroli Telekomunikacji i Poczty, który stwierdził, źe moj komputer uniemoźliwia odbiór w/w programu – dodam, ze ja mieszkam na parterze, a on na 2 piętrze – panowie z urzędu twierdzą, źe te zakłócenia są z zasilacza – na razie komputer jest u dostawcy, oni sprawdzają, ale na razie jest wojna w bloku

Odpowiedzi: 7

Ja miałem problemik z radiem, ale w moim przypadku, to radio przestawiło się na drugi koniec kuchni i dziabie (ja mam kompa w pokoju), u mnie to był monitor, jak się tylko go yłączyło to radio grało, a z tym zasilaczem twoim, to moźe pomoźe kupić listwę??
elektroniczek
Dodano
12.10.2003 15:49:30
Hehe :D Nieźle, źeby teź komputer zakłócał fale w dwóch blokach :lol:
KAJMAN
Dodano
12.10.2003 04:20:57
j23:
przynioslem inny komputer i po wlaczeniu nie ma zadnych zakłóceń – moze to faktycznie zasilacz – przyszła oficjalna decyzja z tego urzedu, w której czytamy, źe zakłócam fale w całym 4 piętrowym bloku i w nastepnym
hehe.Nizle.Co ty za komputer masz??Moze jakis starodawny?Ze fale wysyla :D :)
rybka_kuba
Dodano
11.10.2003 18:31:04
To musisz miec w kompie elektrownie zeby tak zaklocac sygnal.
theboss78
Dodano
11.10.2003 17:33:26
przynioslem inny komputer i po wlaczeniu nie ma zadnych zakłóceń – moze to faktycznie zasilacz – przyszła oficjalna decyzja z tego urzedu, w której czytamy, źe zakłócam fale w całym 4 piętrowym bloku i w nastepnym
j23
Dodano
11.10.2003 17:26:27
Ciekawe, ciekawe. Jednak wg mnie jest za duza odległość, źeby mówić o zakłocaniu. U mnie w jednym pokoju stoja 2 komputery i telewizor. I wszystko moźe być włączone i działać bez zakłoceń jednocześnie.

Ciekawy jestem jak ta sprawa sie zakończy.

PS. W kuchni mam radio i bez problemu moge słuchać "jedynki" na falach długich. Ale i tak najlepsze jest Radio Zet, ew. pr.3
Pawek
Dodano
11.10.2003 16:58:24
hehehe.Spoko.To masz zeznie:) A poco ten temat?Docego on mial doprowadzic??Nigdy sie z takim czyms nie spotkalem.Zeby komputer zaklocal radio:)U mnie komp jak wlaczony to tylko telewizor nie dziala.Sa takie fale.Bo Komp stoi 1metr o telewizora.I jak chce jedno i drugie to jest slabo...
rybka_kuba
Dodano
11.10.2003 16:38:24
j23
Dodano:
10.10.2003 22:03:54
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1