Komputer według was słuźy do...?

ja dałem do surfowania po necie

Odpowiedzi: 20

PrzemykMTW:
Brakuje mi jednak jednej pozycji w ankiecie a mianowicie: nie wiem do czego on słuźy. Zapewne wielu uźytkowników tego forum zaznaczyłoby tą opcję bo z treści postów i ich sensie łatwo wywnioskować, źe nie mają oni bladego pojęcia co się robi z klawiaturą:

EL NINO:
Czy Wyscie ocipieli ? Kto Wam kaze telefon fiutem trzymac ? :mrgreen:
Znowu masz racje. Do teraz nie mialem pojecia i z racji tego, z wielkim trudem wstrzymywalem sie przed podsumowaniem Twojego merytorycznego dorobku na tym forum. Zapewniam Cie jednak, ze na szybko przerobilem "Krotki kurs poslugiwania sie klawiatura w komputerze PC" i co za tym idzie, od teraz jestem gotowy wystawiac cenzurki. "Ceniąc" Twoje dokonania solennie przysiegam, ze wystawie Twoja w pierwszej kolejnosci.

cybull:
Ja na miejscu administracji ufundował bym ci po twoim nickiem duzy czerwony napis spammer.
Dlaczego piszesz o mnie tak bezosobowo ? :P A BTW, "Spammer" nie odzwierciedla wszystkiego :wink: .

Rebe:
Co się zaś EL NINO tyczy to nie jest prawdą, źe
pisze tu same bzdury.

Trafiło mu się kilka postów na temat – to były te, w ktroych popierął to co ja napisałem :P
Pochwalilbys mnie moze nie za przyklaskiwanie, ale za przytomnosc umyslu ? Trzeba miec ten refleks, zeby wiedziec kiedy i komu poldupki wylizac :mrgreen: .
EL NINO
Dodano
22.11.2005 21:38:54
Zaquszmy źe:
Praca – Jesteś grafikiem, programistą, przepisywaczem tekstu :D itp. To (masz) zlecenia na swoje usługi.
Więc jeśli komputer w króry wpakowałeś ze 3 tysiące (nie licząc monitora) zwrócił ci się w jakeiś 2 mieszki to – napewno do pracy.
Mi jako grafikowi napewno w 80% do pracy bo jak by tak w 100% to po pierwsze był bym zbyt bogaty :D a i nie miał bym czasu grać, co zresztą uwielbiam.
Muza 0%
Filmy 0%
10% net
10% granie
Pisząc do pracy nie mam na myśli piratów i internetowych alfonsów ( co kolwiek to znaczy).
Pan i pastuch
Dodano
22.11.2005 18:53:35
Praca 0%
Granie 35%
Net (głównie forum) 40%
Muzyka (MP3 playera sie ma, dlatego tak mało) 15%
Filmy 5%
Nauka 5%
Peter_l
Dodano
22.11.2005 18:33:20
Moj komp sluzy w 98% do grania w Cs'a i w 2% lazenia po necie :mrgreen:
dragon000
Dodano
22.11.2005 17:15:26
soti, kurzy się:D coś nypie w nim, cos przestawiam, właczam wyłaczam, i tak codzienna monotonicznośc.... hehehe :D
WaGonik
Dodano
22.11.2005 15:52:41
damiancore:
IMO to jest pytanie typu:
Co moge zrobic z kartką papieru?

Komputer słuźy mi do tego co aktualnie potrzebuje, bądź chć\ę zrobić(bez podtekstów). Nie moge jednoznacznie podać, nawet chocby kilku jego zastosowań.



Zdecydowanie kartka papieru byłaby i wygodniejsza i bardziej bezpieczna ;)
Rebe
Dodano
22.11.2005 15:47:33
IMO to jest pytanie typu:
Co moge zrobic z kartką papieru?

Komputer słuźy mi do tego co aktualnie potrzebuje, bądź chcę zrobić(bez podtekstów). Nie moge jednoznacznie podać, nawet chocby kilku jego zastosowań.
damiancore
Dodano
22.11.2005 15:39:19
ok obiecuje poprawe, to było po raz przedostatni :D
cybull
Dodano
22.11.2005 14:33:17
cybull – Ty sobie nie pozwalaj za duźo, bo sarkazm,ironia i parę innych – znikających neistety – form przekazu jest na forum zarezerwowanych ...dla mnie. :mrgreen:
Ergo obowiązkeim Twoim jest wyłacznie potakiwać odkrywcom i ..dość będzie ;)

Co się zaś EL NINO tyczy to nie jest prawdą, źe
pisze tu same bzdury.

Trafiło mu się kilka postów na temat – to były te, w ktroych popierął to co ja napisałem :P

PrzemykMTW – rozumiem, źe poczułeś się uraźony podejrzeniem o trzymanie telefonu fiutem. Faktycznie w Twoim wypadku to raczej sugestia dotycząca związku przyrodzenia z klawiaturą by była bardziej właściwa.
Rebe
Dodano
22.11.2005 14:29:51
PrzemykMTW:
To jest bardzo ciekawy temat i wielka szkoda źe został on "zakurzony". Dobrze źe został wyciągnięty na światło dzienne bo moźna z niego sie duźo dowiedzieć o uźytkownikach komputerów a dokładniej uźytkownikach tego forum. Brakuje mi jednak jednej pozycji w ankiecie a mianowicie: nie wiem do czego on słuźy. Zapewne wielu uźytkowników tego forum zaznaczyłoby tą opcję bo z treści postów i ich sensie łatwo wywnioskować, źe nie mają oni bladego pojęcia co się robi z klawiaturą:

EL NINO:
Czy Wyscie ocipieli ? Kto Wam kaze telefon fiutem trzymac ? :mrgreen:


trafiles z tym cytatem jak nic bo na tym forum EL NINO to zupelnie nic nie wnosi i nie tylko nie wie co to komputer ale w dodatku pisze tu same bzdury. A te pare tysiecy postów nabił sobie tymi bzdurami. Za to ty wnosisz tu tak wiele o wszechwiedzacy ELEKTRYKU ELEKTRONIKU ze jak jeszcze troche poczytam twoich postów to sie pozygam. I nie pisz ze jak mi sie nie podoba to zebym nie czytał bo tego sie nie da zrobić poniewaz ty k...wa na forum O WSZYSTKIM piszesz w kazdym topicu. Zastanawia mnie jedno o wszechwiedzacy geniuszu dlaczego nie piszesz nic w innych forach bo jak byś nie zaówazył jest tu jeszcze dział inne oraz windows xp itp..
No i nie pisz mi przypadkiem tych swoich wynuzen o wolnosci słowa bo jak spotykam takich ludzi jak ty to jestm za przywróceniem ustroju politycznego z przed 89r. Tak jak ktos juz tu ci powiedział jestes przykladem nabijacza postów i to w duzym wymiaze. Ja na miejscu administracji ufundował bym ci po twoim nickiem duzy czerwony napis spammer.
cybull
Dodano
22.11.2005 14:01:47
To jest bardzo ciekawy temat i wielka szkoda źe został on "zakurzony". Dobrze źe został wyciągnięty na światło dzienne bo moźna z niego sie duźo dowiedzieć o uźytkownikach komputerów a dokładniej uźytkownikach tego forum. Brakuje mi jednak jednej pozycji w ankiecie a mianowicie: nie wiem do czego on słuźy. Zapewne wielu uźytkowników tego forum zaznaczyłoby tą opcję bo z treści postów i ich sensie łatwo wywnioskować, źe nie mają oni bladego pojęcia co się robi z klawiaturą:

EL NINO:
Czy Wyscie ocipieli ? Kto Wam kaze telefon fiutem trzymac ? :mrgreen:
PrzemykMTW
Dodano
22.11.2005 13:29:54
Teraz juz wiem, sorka :oops:
Bejkrools
Dodano
22.11.2005 01:41:50
to trochę stary temat, wiesz ? oO
Over
Dodano
22.11.2005 01:20:16
Ja komputerem (głosna muzyka) wykańczam psychicznie sąsiadów :] Głośne techno o 2:00 i zastraszeni sąsiedzi... Nysa rules :D
Bejkrools
Dodano
22.11.2005 01:11:43
bułwikowski:
b3ton mój tata przeszedł całe mohaa prawie jest w ostatniej misji w lesie w zime


heh tez na tym jestem ale na hardzie , nie mam czasu na granie ostatnio , ale giera jest full wypas!! niedlugo jade na LAN party i tam sie bedziemy z qmplami zarzynac :D :D:D:D:D:D

wlasnie ciagne przez denny modem Spearheada do MOHAA z kazy :D to bedzie jazda
B3T0N
Dodano
06.03.2003 18:08:30
bułwikowski:
b3ton mój tata przeszedł całe mohaa prawie jest w ostatniej misji w lesie w zime


heh tez na tym jestem ale na hardzie , nie mam czasu na granie ostatnio , ale giera jest full wypas!! niedlugo jade na LAN party i tam sie bedziemy z qmplami zarzynac :D :D:D:D:D:D

wlasnie ciagne przez denny modem Spearheada do MOHAA z kazy :D to bedzie jazda
B3T0N
Dodano
06.03.2003 18:08:30
bułwikowski:
b3ton mój tata przeszedł całe mohaa prawie jest w ostatniej misji w lesie w zime


heh tez na tym jestem ale na hardzie , nie mam czasu na granie ostatnio , ale giera jest full wypas!! niedlugo jade na LAN party i tam sie bedziemy z qmplami zarzynac :D :D:D:D:D:D

wlasnie ciagne przez denny modem Spearheada do MOHAA z kazy :D to bedzie jazda
B3T0N
Dodano
06.03.2003 18:08:30
U mniej jest komp do prawie wszystkiego ( od słuchania muzy do grania), z wyjątkiem stania dla jaj :D
Lezio111
Dodano
06.03.2003 17:11:33
U mniej jest komp do prawie wszystkiego ( od słuchania muzy do grania), z wyjątkiem stania dla jaj :D
Lezio111
Dodano
06.03.2003 17:11:33
ale mój tata nie ma czasu grać gra co jakieś 3 miesiąc e on pracuje a ty nie *****
bułwikowski
Dodano
06.03.2003 16:24:01
bułwikowski
Dodano:
05.03.2003 19:25:33
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2