Komputer sie zawiesza. Widac artefakty.

Witam, od dwoch dni posiadam problem z komputerem. http://img48.imageshack.us/my.php?image=artefaktytu5.jpg na przedstawionym powyzej screenie na srodku widac artefakty, ktore sie pojawiaja zaraz po starcie systemu czy tez w momencie jak odpale przegladarke badz gre. Tutaj widac kawalek ale zazwyczaj sa ta 5-6 pionowych paskow niebieskich na calym ekranie. Jeszcze 2 dni temu siedzialem na viscie do czasu az monitor nie zaczal sie wylaczac i wyskakiwal komunikat, ze jest problem ze sterownikiem nvlddmkm.sys. Szukalem rad na forach, googlowalem ale nic nie pomoglo. Dzisiaj przeinstalowalem na Win XP ale problem dalej pozostaje. Szczerze mowiac nigdy nie mialem problemu z naprawieniem komputera i rzadko kiedy korzystalem z rad od ludzi na forum bo udawalo mi sie samemu problem rozwiazac. Teraz niestety jestem bezradny i prosze o pomoc. Moja konfiguracja to Core Duo 2,13 4gb ram kingston zasilacz chieftec 560W karta graficzna Gigabyte 8800 320mb Plyta glowna P5N32-E SLI Plus Prosze o rady i ewentualna pomoc. Z gory dziekuje. [color=indigo]Przenoszę do sprzętu, bo problem raczej natury hardware'owej. [b]Bobi[/b][/color]

Odpowiedzi: 1

Nie znam się i niestety nie pomogę. Ale jedyne spostrzeżenie jakie się nasuwa to to że z obrazka wynika iż te artefakty (jak mniemam chodzi ci o te niebieskie kreski pionowe na środku) sa pod napisami. Może sie nie znam ale wydaje mi sie że gdyby było ocś nie tak ze sterownikami grafiki czy czymś to czy napisy też nie powinny byc zniekształcone w jakiś sposób?
Aves81
Dodano
05.10.2008 21:07:49
Sabotejcz
Dodano:
05.10.2008 19:16:59
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1